Aprilia SR50 mašina

RS 2000

New member
Pozdrav svima... ispričavam se ako već postoji ovakva tema,slobodno neka moderatori prebace...

Naime imam SR 50i i normalno riknula je pumpa benzina... E sad mene zanima koje sve masine pasu na tj apriliu?? Prebacio bi se na karburator pa me zanima dal pase masina s kojeg drugog skutera osim samo s aprilie...


Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk

 
Odgovara piaggio masina za sr. Kupi sr s piaggio masinon i potribna ti je instalacija za sr piaggio i to ce onda radit
 
jedna sitnica veoma bitna...
ako je proizvodnja do 2003.
onda je rijec o morini masini od suzukia koju je aprilia ugradivala prije piaggio masine, koja je dosla od 2004.god. pa sve do danas.

a prije morinia bio je minarelli samo sa karb izdanjem
 
Uglavnom ja bi stavio masinu na karburator gore... zanima me dal pase sa starijeg NRG ija ili runnera ili starije aprilije... fizički mislim na nosače i to... lako uzmem nesto zdrobljeno samo da mi masina pase

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk

 
Ako ti treba minareli imam ti ja i dobos i disk verziju
 
Neznam sto mi treba,imas li ti masinu koja pase na moj stel i da je karbjrator verzija? I koliko love??

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk

 
RS 2000 said:
2001god,to je minarelli?

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk

da, onda ti ne pase piaggio novijih generacija na nosace motora.
bar ne bez preinaka ako govorimo o kompletnom "swapu" masine
 
Da stavio bi kompletnu masinu gore i gotovo.... ili mogu preslozot ovu svoju.... samo neznam sta mi treba.... cilindar?? Karburator??

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk

 
Krivo pisem gore, ne razmisljam.
Minarelli nije imao verziju injektora uopce.
Ti imas prvu generaciju DI-Techa 2001. sa morini masinom.
Dakle to je ono sto trebas, e sad ostaje ti opcija ili nabavit novu_polovnu pumpu i terat dalje (mnogo jednostavnija solucija).
Potrazi na njuskalu.
http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/aprilia-sr-50-50-cm3-prodaja-djelovima-oglas-14641662
http://www.njuskalo.hr/motori-dijelovi/aprilia-sr-50-ditech-oglas-1281228

Ili prodat tu masinu takvu (ako nades kupca), i kupit komplet takvu sa karbom gotovu, jer konverziju je jako tesko kvalitetno odradit.
A i kostalo bi te odprilike jednako ko komplet gotova masina, tak da jbg.

Dakle masina koju trebas je morini, godista od 2001.-2003.
karb ili ditech, ovisi na koju opciju se odlucis
(y)
 
Ma iso bi na karb svakako,jebem ti ditech... pumpa znam da nije ispravna,a sad da dam 100eur za pumpu pa onda skuzim da neki od injektora ne valja... Nabijem joj gore kompletan motor od karb verzije i na miru sam... znaci oces rec da ona starija generacija cca 99'god neide na moj stel??

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk

 
Prijasnja generacija je sr 50 www sa minarelli masinon ona ti ne odgovara zbog nosaca koji su put gori a u piaggio put doli  (y) (y)
 
RS 2000 said:
Ma iso bi na karb svakako,jebem ti ditech... pumpa znam da nije ispravna,a sad da dam 100eur za pumpu pa onda skuzim da neki od injektora ne valja... Nabijem joj gore kompletan motor od karb verzije i na miru sam... znaci oces rec da ona starija generacija cca 99'god neide na moj stel??

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk

ne pase...
ono sto trebas je morini masini za apriliu sr.
koja se na taj skuter ugradivala od 2001. do 2003.god.

znaci;
Minarelli NE
Morini DA
Piaggio NE