APRILIA TUONO 2003

mrgud-

Active member
zna li itko sta o ovom motoru.....
hvala...
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/aprilia-tuono-1000-oglas-15456259
 
baš mi je neki da upao u oko na njuški, solidno izgleda, jedino neznam da li je original boja mada realno nije ni bitno :misli:
 
Za te pare , odličan motor , ja mu mjenjo lanac lančanike gume ...  padano je , boja nije orginal , ali opet za te pare  (y) (y)
 
motor je star 12 godina, s 1 od 100 valjda nije padano, dobro mu stoji boja (y)
 
problem je sto vecina lupanih bude samo skrpana....neki dan sam isao vidjeti lupan motor za slicne novce pa sam se razocarao koliko je sve skrpano.....
da,dobro mu stoji boja.... :wink:
 
Ja sam ga išao gledati neki dan. Padano ali ne vuče u stranu. km sat ne radi ali vlasnik kaže da ne radi od prije mjesec dana i da je kilometraža ta koja piše tako da je to sigurno istina (a i da radi ne možeš biti 100% siguran). Vlasnik je u Švedskoj a motor glasi na njegovog brata koji je u Zg i koji se drugačije preziva (možda je uzeo ženino prezime). Mislim da je motor godinu dana kod njega i trenutno se nalazi kod punice od vlasnika. Farban je i čak nije loše odrađeno.
 
SuMo said:
Ja sam ga išao gledati neki dan. Padano ali ne vuče u stranu. km sat ne radi ali vlasnik kaže da ne radi od prije mjesec dana i da je kilometraža ta koja piše tako da je to sigurno istina (a i da radi ne možeš biti 100% siguran). Vlasnik je u Švedskoj a motor glasi na njegovog brata koji je u Zg i koji se drugačije preziva (možda je uzeo ženino prezime). Mislim da je motor godinu dana kod njega i trenutno se nalazi kod punice od vlasnika. Farban je i čak nije loše odrađeno.
ovo za km sat nije ništa čudno za apriliju, vidio sam dvije na koje nije radio, a jednu čak i vozio, vjerojatno neka sitnica za složiti
a sve ostalo je razlog da mu se ponudi koji euro manje i uzme motor ako je koliko toliko uredan (y)