Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

a što je to po tebi prosvjetljenje? iskrcati 25 soma eura za čopera koji će za 2 godine vrijediti 15? nećeš se ti s njime voziti ništa bolje i uživati ništa više nego ja s tim mojim drlogom koji je tebi ultra nakaradan, besmislen, nevaljali prastari ofucani ružni kramp..

nit smo svi managerčići i vlasnici prerenomiranog moto foruma i ne rastu nam svima pare na drvetu, nit svi razmišljamo svi isto po pitanju trošenja tih svojih novaca bez obzira kako i koliko ih zaradimo; neko će bez razmišljanja iskrcati 2-3 tisuće eura za nekog tomosa ili 100 tkn za tmaxa, meni je to besmisleno i mogu navesti xy razloga zbog čega je to tako, ali neću tamo ići srati zašto su mi skuteri retardirani i ružni jer me bk

u preko nekoliko prilika si se uvrijedio jer sam izrazio mišljenje koje se kosi s tvojim, a sada si sav uznemiran zbog toga što mi volimo nešto što se tebi ne sviđa, jednostavno preskočiš i nikom ništa, bit ćemo dobri dok te nema
 
  • Like
Reactions: Matek
Da.

Kužim kad hoćeš mijenjat klasu, tipa imaš RR, pa kupiš putni enduro jer ćeš putovati, a ne obarat brzinske rekorde...ali zamijenit gs 2018 sa gsom 2021 je čista obijest. Osim ako ne moraš "očistiti" višak pdv-a ili slično.
S tim se slažem. Taj primjer je baš besmislen i ima dosta takvih slučajeva.
Više me muči koliko dana su se ti motori kod tebe zadržavali kad ih je 37 bilo :unsure:
 
S tim se slažem. Taj primjer je baš besmislen i ima dosta takvih slučajeva.
Više me muči koliko dana su se ti motori kod tebe zadržavali kad ih je 37 bilo :unsure:

Imam uvijek paralelno 2 ili tri motora. Većinom 3 (trenutno 3).

Neke držim duže, neke kraće, ovisno o stanju uma i stanju motora (jesam li ga totalirao ili ne :D ). Rijetki motori ne budu u mene barem jednu sezonu (zadnji RSV je ekspresno otišao npr., dok je cbr u mene bio 4 godine).
 
  • Like
Reactions: leCo
Umene 22 ako nisam koji zaboravio, od toga su samo 2 ili 3 bila krševi koje nije više imalo smisla krpati, sve ostale uzeo, poservisirao, malo provozao i kako su nakon mog tretmana bili reprezentativni zacas dobio ponudu i ajmo ispočetka. Zaradio nikad niš na tome, još kad zbrojim ova 2,3 krša debelo u minusu.
Na kraju popizdio i prošlo ljeto uzeo novi što sam još 2010 rekao da više nikada neću i gas, garancija + kasko i zaboli me više.
 
Imam uvijek paralelno 2 ili tri motora. Većinom 3 (trenutno 3).

Neke držim duže, neke kraće, ovisno o stanju uma i stanju motora (jesam li ga totalirao ili ne :D ). Rijetki motori ne budu u mene barem jednu sezonu (zadnji RSV je ekspresno otišao npr., dok je cbr u mene bio 4 godine).

sad si me posjetio pa sam se nasmijao 😁

uglavnom dopeljao ja VTR -a doma... to je bio cetvrti u ergeli 😁

i sad drugi dan izvukao ja to ispred garaze malo redit kad dolazi stari i kaze " a ciji je ovaj crveni" ... reko isto moj.. pa da sto ce mi toliko motora .... i sad objasni nekom sto ce mi... 😂

sreca pa je Strujko brzo dosao po zelenka... 😁

7FC090E6-4FE7-4D1F-B69F-F9FA5FCBC666.jpeg
 
a što bi tek ja morao reći, a pitanja se ponavljaju iz mjeseca u mjesec, i to ne od roditelja, nego od ljudi koji bi morali imati barem donekle razumijevanje za moju bolest :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: karadolo46
a što je to po tebi prosvjetljenje? iskrcati 25 soma eura za čopera koji će za 2 godine vrijediti 15? nećeš se ti s njime voziti ništa bolje i uživati ništa više nego ja s tim mojim drlogom koji je tebi ultra nakaradan, besmislen, nevaljali prastari ofucani ružni kramp..

nit smo svi managerčići i vlasnici prerenomiranog moto foruma i ne rastu nam svima pare na drvetu, nit svi razmišljamo svi isto po pitanju trošenja tih svojih novaca bez obzira kako i koliko ih zaradimo; neko će bez razmišljanja iskrcati 2-3 tisuće eura za nekog tomosa ili 100 tkn za tmaxa, meni je to besmisleno i mogu navesti xy razloga zbog čega je to tako, ali neću tamo ići srati zašto su mi skuteri retardirani i ružni jer me bk

u preko nekoliko prilika si se uvrijedio jer sam izrazio mišljenje koje se kosi s tvojim, a sada si sav uznemiran zbog toga što mi volimo nešto što se tebi ne sviđa, jednostavno preskočiš i nikom ništa, bit ćemo dobri dok te nema
E moj mjeseče, opet si zaslijepljen bijesom omašio ceo fudbal. :mrgreen: Ni jednim slovom nisi pogodio, niti se približio razumijevanju mog posta. Odnosilo se samo na zadnji dio zadnje rečenice Nerovog posta. E sad, ako je i on to shvatio kao ti, onda ima(m) problem.:mrgreen::p

Ali stvarno, kad ponovno pročitam, baš baš sve si krivo shvatio. Bojim se za tebe. 😇 :mrgreen:
 
Ja cu se primiriti kad umrem. Mozda... :D
Nego, da se vratimo na temu: kakav je Tuono za malo korpulentnije, tj. prave muske od skoro 2 metra i 120 kila (obecavam da ce do ljeta biti 100kg i na dobrom sam putu da ispunim obecanje :mrgreen:)
Htio sam kupiti nekog choppera jer cu se eto kao smiriti, ali u zadnjih par tjedana se sve cesce uhvatim kako gledam R-ove i sportske nakede po oglasima, dakle nista od smirivanja. Ovaj me Tuono nekako uvijek plasio, ne znam zasto.
 
Baš sam to htio napisati, isto kao i na R-ovima. Ovaj Diablerov je prekrasan, a on, iako normalnih gabarita, izgleda kao da je sjeo na žilet. Stritfajter ista stvar. :mrgreen:Meni je druga generacija favorit.
 
Gen2 ću ja vjerojatno uzeti jer mi fali u slagalici kronološki :mrgreen:
Capo, Futura, Tuono gen1, Shiver, xxxx, RSV gen2. Tu sam odustao od talijana, zapravo još sam Multistradu uzeo, onda sam definitivno odustao :LOL:
 
E moj mjeseče, opet si zaslijepljen bijesom omašio ceo fudbal.
jedino ti širiš bijes u ovoj temi, ajde i infinity, ali njega mogu shvatiti zbog lošeg iskustva

ne vidim iz kojeg razloga komentiraš motor koji te uopće ne zanima i koji je po tvom mišljenju debelo ispod tvoje lige

možda te netko naprao na njemu dok si vozio ono drlo koje ste palili na guranac
 
  • Like
Reactions: mate
opet si u krivu, kao i uvijek, kasni evo već 4 mjeseca, još malo pa će me i sa škembom prestignuti
 
jedino ti širiš bijes u ovoj temi, ajde i infinity, ali njega mogu shvatiti zbog lošeg iskustva

ne vidim iz kojeg razloga komentiraš motor koji te uopće ne zanima i koji je po tvom mišljenju debelo ispod tvoje lige

možda te netko naprao na njemu dok si vozio ono drlo koje ste palili na guranac
Ako je ovo moje bijes onda zelim biti bijesan stalno. Ali ne kao ti, to je drugi bijes. 😄 Ne kuzim zasto mislis da bi itko mogao reci da je taj motor ispod necije lige. Napere me i danas, nemam sumnje u to.😇