Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Nervira vas Aprilija, nervira vas i dobri čovjek Borko, oklen ta silna frustracija?

:mrgreen:

Netko zločest bi rek'o zavist je Đava...
 
Nisam nikakvih problema sa dijelovima imao, kao ni sa servisom - hoces ovlasteni ili u fusu.
Imao sam do sada 2 shivera, tuono v2 factory, 2013 tuono 1000 i 2016 tuono 1100. Na svima sam se igrao s mapama, auspusima, filterima.
Napravio sam s njima valjda preko 100 kkm. Niti jedan me nije ostavio na cesti, V2 je probao ali sam bio blizu Sipa pa mi je namotaje zamijenio - doveo se na accu do njega. Ostali samo gas.
Problem sa dijelovima u ZG barem je sto ako nema Motomondo narucuje jednom u 2 tjedna iz Piaggio ST. Ako nemaju niti oni, onda se ceka iz IT. Po nekom iskustvu brze je i jeftinije naruciti iz vana, po EU shopovima ima dosta dobre ponude.
Sto se tice prodaje, nikad problema, najduze sam cekao 2 tjedna da se proda, a neki nisu niti stigli u oglasnik.
 
  • Like
Reactions: s2r
Nisam nikakvih problema sa dijelovima imao, kao ni sa servisom - hoces ovlasteni ili u fusu.
Imao sam do sada 2 shivera, tuono v2 factory, 2013 tuono 1000 i 2016 tuono 1100. Na svima sam se igrao s mapama, auspusima, filterima.
Napravio sam s njima valjda preko 100 kkm. Niti jedan me nije ostavio na cesti, V2 je probao ali sam bio blizu Sipa pa mi je namotaje zamijenio - doveo se na accu do njega. Ostali samo gas.
Problem sa dijelovima u ZG barem je sto ako nema Motomondo narucuje jednom u 2 tjedna iz Piaggio ST. Ako nemaju niti oni, onda se ceka iz IT. Po nekom iskustvu brze je i jeftinije naruciti iz vana, po EU shopovima ima dosta dobre ponude.
Sto se tice prodaje, nikad problema, najduze sam cekao 2 tjedna da se proda, a neki nisu niti stigli u oglasnik.

A gdje servisiraš motore? Moto mondo ?
 
Nervira vas Aprilija, nervira vas i dobri čovjek Borko, oklen ta silna frustracija?

:mrgreen:

Netko zločest bi rek'o zavist je Đava...
Nisam upozna čovika, pa bi se možda i iznenadia. Možda.
Ali toliku razinu potribe za objavom dosadnih jednoteistih slika, samopromocije, dosadnih izjava i još dosadnije facebook ekipe oko njega nisam u životu vidia.
Lik otkria motor i život sa 30 godina i sad vodi dnevnik na facebooku.

Jedina zavist mi je što ima puno slobodnog vrimena, a kako ga i nebi ima kad ne radiš ništa.

Pila naopako reklo bi se
 
Očito je u meni problem kad sa Aprilijom imam problem sa nabavkom dijelova kod ovlaštenih.

Nije problem da ih nema, nego brate uvijek čekanje, i nikad ispod mjesec dana, a najvise 2.Mjeseca. ne tjedna.

Tražio sam orginalni m6 šaraf od sica(koji ide na valjda 50 drugih motora), nisu imali(WTF), morali narucit. Zovem nakon mjesec dana - evo upravo stigli. Naricuo jedan broj, dosao drugi broj...

Nejavljanje na mail necu ni komentirat.

Imam dojam da je Tuono najbolji dok se vozi, ovo sve ostalo zna popit živaca više nego sam navikao. :mrgreen:
 
Očito je u meni problem kad sa Aprilijom imam problem sa nabavkom dijelova kod ovlaštenih.

Nije problem da ih nema, nego brate uvijek čekanje, i nikad ispod mjesec dana, a najvise 2.Mjeseca. ne tjedna.

Tražio sam orginalni m6 šaraf od sica(koji ide na valjda 50 drugih motora), nisu imali(WTF), morali narucit. Zovem nakon mjesec dana - evo upravo stigli. Naricuo jedan broj, dosao drugi broj...

Nejavljanje na mail necu ni komentirat.

Imam dojam da je Tuono najbolji dok se vozi, ovo sve ostalo zna popit živaca više nego sam navikao. :mrgreen:
zato ja sam naručim iz vana, npr. zvao za onu gumenu vodilicu lanca, kažu dostava za mjesec dana, 19.9 naručio iz njemačke, sutra bi trebalo doć.
 
  • Like
Reactions: Nexie and pikacu79
Tako sam ja narucio sajlu da dođe u 3 dana dhl i onda doslo u zg 21.8 a sajlu dobio 16.09 😆😆😆
 
Tako sam ja narucio sajlu da dođe u 3 dana dhl i onda doslo u zg 21.8 a sajlu dobio 16.09 😆😆😆
sad si me malo uplašio, jer vidim da je i meni dhl dostavio do ZG a jučer je to naša pošta prihvatila, znači ako dođe do 1.10 će bit dobro :D
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Očito je u meni problem kad sa Aprilijom imam problem sa nabavkom dijelova kod ovlaštenih.

Nije problem da ih nema, nego brate uvijek čekanje, i nikad ispod mjesec dana, a najvise 2.Mjeseca. ne tjedna.

Tražio sam orginalni m6 šaraf od sica(koji ide na valjda 50 drugih motora), nisu imali(WTF), morali narucit. Zovem nakon mjesec dana - evo upravo stigli. Naricuo jedan broj, dosao drugi broj...

Nejavljanje na mail necu ni komentirat.

Imam dojam da je Tuono najbolji dok se vozi, ovo sve ostalo zna popit živaca više nego sam navikao. :mrgreen:

neznam ako ima tvoj motora na toj stranici ali meni sve sta treba od original dijelova narucujemo preko msp-a


funkcionira savrseno
 
Daj adresu shopa, pliz. Tnx
sad sam naručio sa ovog shopa jer mi je imao i one male U nosače volana, jer je na mom netko stavio povišene, mislim od Mane, pa da stavim original jer mi je dopizdio povišeni volan, kojeg moram skidat da dignem tank:

 
  • Like
Reactions: kiki.o
zivot na motoru na fejsu, ali postedi se truda i muke i samo zaboravi
Imam neki bezveze profil samo za oglase, pa evo usao u tu grupu i sad izasao...jbt koji idioti...ovog vjerojatno i ti znas, tu je negdje blizu nas, zna doc drecat sa tom hondom dole do hooka
 

Attachments

  • Screenshot_20230921_203150_Facebook.jpg
    Screenshot_20230921_203150_Facebook.jpg
    115.9 KB · Views: 0