Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Pomalo.

:mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20231001_130857.jpg
    IMG_20231001_130857.jpg
    4.8 MB · Views: 0
Malo kopam i skužio sam da se sa UpMap-om može "otključati" dodatnih 5ks na Tuonu 660 (za one koji ne znaju RS660 ima 100 a Tuono 95ks zbog A2 restrikcije).

View attachment 770098

Jel ima razlike između UpMap-ova ili recimo za Tuono V4/RSV... paše i na 660. Tj. kupim samo mapu i nađem dobru dušu da posudim UpMap ili treba baš UpMap za RS660/Tuono660?
Kad jednom upariš UpMap i motor, ne možeš više to upotrijebiti na drugom motoru. Oženjeni do kraja u dobru i zlu 😀
 
  • Like
Reactions: kiki.o and Medo
Ja bih reko da svima curi ulje??
Pa jbt🤣🤣🤣
Dobro da si spomenuo inace bi Wragg i nju pozelio kupiti.

Btw neztnam koji ecu imaju noviji modeli, da li radi guzzi diag? moguce da se moze s njime staviti druga mapa.
Ova varijanta sa upmapom je samo Gabrova ideja kako prodati vise mapa. Kao i kod ducatija sto vec duze vrijeme postoji.
 
Danas u Carlitosu 3 aprilie na hrpi, kad je dosla cetvrta morali smo otici, jer bi se sklizali po ulju koje je nakapano dolje :mrgreen:
 
Dobro da si spomenuo inace bi Wragg i nju pozelio kupiti.
Dobro da je on spomenuo, a ja postavio slike . Dzizs…:ROFLMAO:
Nego, tko kaze da vec nisam kupio? :mrgreen:
Zanimljivo, da sam ovakvo nesto objavio u GS temi, do sada bi vec bilo prijetnji smrću. Naravoucenje: Aprilijaši su kuleri :cool:
 
Danas u Carlitosu 3 aprilie na hrpi, kad je dosla cetvrta morali smo otici, jer bi se sklizali po ulju koje je nakapano dolje :mrgreen:
Moja lokva skupoCijenog 300v kod Carlitosa je vec valjda ko Chivas regal ultis cijenjena...
Ili je tkogod posuo pjeskom?? Zna li se sto?
 
i tako, talijanski Suzuki je postigao malu obljetnicu za jednu Hondu, ali veliku za Apriliu, respektabilnih 50.000,00km.
od silnog uzbuđenja sam zaboravio dignut nogar kad sam ga gurao iz garaže, pa ga malo naslonio na zid, zbog nastale štete prodajna cijena je pala na 7950€ ( i dalje prilika, mehanički 1/1, spreman za sezonu, nema ulaganja, tip top, MITAS skoro pa nov)
P.S. da se mogu pohvalit kao da vozim Hondu, a i iz slike se vidi, u prvih 50.000,00km nije ni promjenjea žaruljica kratkog i dugog svjetla, ipak je to njemačka struja, projektirana u Minkenu
mali korak.jpg
velika steta.jpg
 
šta znači onaj znak na satu desno od nula kmh..
neki uteg, podsjetnik da moraš u teretanu..
 
šta znači onaj znak na satu desno od nula kmh..
neki uteg, podsjetnik da moraš u teretanu..
To je oda mojoj ljenosti, od kad je došao do 40.000,00km, lijen sam upisat kod i reset coupon. A i fora mi je, kad drugi vide, odmah sa podsmjehom pitaju, šta je, aprilia mora na servis, se pokvarila, a onda ja sa još većim osmjehom odogvaram, bez presinga brate bajkeru, sve je dobro.
 
  • Haha
Reactions: infinity
Obzirom da u njoj kuca plemeniti Rotax, mislim da je u redu da se promovira u talijansku Yamahu! :mrgreen:
 
i tako, talijanski Suzuki je postigao malu obljetnicu za jednu Hondu, ali veliku za Apriliu, respektabilnih 50.000,00km.
od silnog uzbuđenja sam zaboravio dignut nogar kad sam ga gurao iz garaže, pa ga malo naslonio na zid, zbog nastale štete prodajna cijena je pala na 7950€ ( i dalje prilika, mehanički 1/1, spreman za sezonu, nema ulaganja, tip top, MITAS skoro pa nov)
P.S. da se mogu pohvalit kao da vozim Hondu, a i iz slike se vidi, u prvih 50.000,00km nije ni promjenjea žaruljica kratkog i dugog svjetla, ipak je to njemačka struja, projektirana u Minkenu
View attachment 770482View attachment 770483
auuuu svaka cast,i moja odvrtila 50000 neki dan,ali taman mi na 50 izgorilo kratko svijetlo(nije zajebancija) pa sam ju morao pocastiti sa Erfolg H7 LED,odmah sam posumnjao u neke vradzbine kad tako na okruglo crkne svijetlo....(slike ce biti u drugoj temi)
 
Tocno gledajuci ovu sliku, osjetim pregrijavanje instalacije i osigurace na granici pregaranja
 
Ma draži mi je naziv i talijanski kawasaki nego yamaha :mrgreen:
E, al nisam ja badave završio elektrotehniku, zato sam ugradio grijane ručke koje palim po ljeti da potroše višak struje koju proizvede rotax elektrana.