aprilie

Zek@n

Well-known member
evo ekipa, novi sam tu i svih vas pozz  (y)
evo, vozim derbi gp1 50 racing vec neko vrijeme i bas mi dojadio skuter..samo gas, nije mi to to vise..i sad mi je frend kupio apriliu rs 125 i zapelo meni oko za taj motor

zanima me dali je bolja starija ili novija verzija rs 125-ke? performanse i potrosnja i ostalo

tnx  :mrgreen:
 
imaš tu na forumu stručnjaka za te 125-ice (y)


kontaktiraj peter stingray-a :mrgreen:
 
                Vidim počeli ste me zafrkavat,hvala tuto  :tongue: ,izvini Zekan sorry al zafrkavaju te nisam stručnjak za Aprilije osim da ih više nemogu smislit nemamo ništa zajedničkog,istina je da sam se na Apriliji 125 naučio šrafat i prije više od 10-ak godina sam znao apsolutno sve u detalj na mašini popraviti i zamijeniti i to u rekordnom roku i napola žmireći ako treba,ali to je s vremenom nekim dijelom i namjerno islapilo,i nisam imao RS nego Pegaso 125.
              Tako da sorry al počekaj da se netko kompetentan baš za RS 125 javi,ja ti eventualno samo za mašinu rotax 123 mogu pomoć ako kupiš RS koja ima taj ugrađen,i ako imaš nekih pitanja il problema ili onog što prvo odlazi kod forsirane upotrebe na već malo razdrkanoj mašini poput gornjeg i donjeg ležaja klipnjače recimo.