Arai RX7GP IOMTT

Ivan_ZG

Well-known member
Arai RX7GP IOMTT - 2015, M velicina, novo, 850 eura...limited edition kaciga..

http://www.fc-moto.de/Arai-RX-7-GP-Isle-of-Man-TT-2015
 
:slinavac:
Jaabi tooooo
ak uzmes skoro novu Schuberticu SR1 pod racun 
:wink:
 
Ninja said:
:slinavac:
Jaabi tooooo
ak uzmes skoro novu Schuberticu SR1 pod racun 
:wink:

:LOL: :LOL: ak imas kupca za skoro novu Schuberticu SR1, mozda mozemo pricati, inace tesko :mrgreen:
 
Nisam prodavac,

ponudio sam je tebi pod racun za TT-ku
:wink:



 
Ne trebaš biti prodavač što se mene tiče, nađemo se svi zajedno ti Ivanu daš kacigu pod račun, a vjerujem da će on uzeti dogovoreni iznos novca pod račun od mene.

Ivan zadovoljan, ti moralan neprodavač sa Araicom, ja sam nebitan.. ;)
Čist račun, duga vožnja..
 
Nakamura said:
Ne trebaš biti prodavač što se mene tiče, nađemo se svi zajedno ti Ivanu daš kacigu pod račun, a vjerujem da će on uzeti dogovoreni iznos novca pod račun od mene.

Ivan zadovoljan, ti moralan neprodavač sa Araicom, ja sam nebitan.. ;)
Čist račun, duga vožnja..

Sve rijeseno:)
 
Osim matematike ;)
Na prozirnom viziru je pinlock i tamni vizir ide uz kacigu.
 
Vi se dogovorite koja je finalna cijena Arai-ce. Cijena Schubertha je znana od prije.
Matematika je jednostavna...  :D
 
Ako gosp. Ninja traži za svoju rabljenu kacigu iznos nove umanjen za 20% tada ima manji popust od Šepića koji za novu Schuberthicu daje -30% i još jedan bitni dio matematike za ovu priču, kaciga je poskupila od iznosa koji je tražio tu na forumu u ljeti punih 300%...

Matematika se zakomplicirala. :?
 
Ne pričamo koliko je King jednostavan, nego koliko si ti kompliciran...  :wink:
King mi je pokazao jedan trik..
U jednom trenutku držiš kacigu, u drugom novce i gledaš mene kako odlazim..  :LOL:
 
Izgleda da ću imat 3 kacige, no kako imam i tri motora onda to i nije neki bed .
 
knego7 said:
Za KiNG-a znam da je prodo bar 500tinjak auta, nekoliko desetaka motora, kamiona itd. i stvarno kuži tu trgovinu ali rekao je da nikad težeg pregovarača nije upoznao od tog "Ninje"  ;)

Jebalo majku... :LOL: :LOL: :LOL:
 
btw đe je panj King?  :misli: :misli:

a nije u Most-u završio? :LOL:



Srki