Arlen ness iskustva

frane.p

Member
Od nedavno sam vlasnik ARLEN NESS LJ-8985K-AN jakne, sad me zanima ako netko ima ovakvu ili slicnu jaknu, njegova iskustva sa tom jaknom?
 
frane.p said:
Od nedavno sam vlasnik ARLEN NESS LJ-8985K-AN jakne, sad me zanima ako netko ima ovakvu ili slicnu jaknu, njegova iskustva sa tom jaknom?

Čisto iz radoznalosti, nabavio si jaknu, stigla ti je doma, probao si je, vidio detalje... kakva bi te još iskustva zanimala? :mrgreen:
 
To malo da nam se pohvalis, tozla ovo ono a :mrgreen:
Ima u jednoj od njihovih emisija di unuci testiraju sami opremu niz neko brdo sa skejtom  :LOL:
 
mate said:
Čisto iz radoznalosti, nabavio si jaknu, stigla ti je doma, probao si je, vidio detalje... kakva bi te još iskustva zanimala? :mrgreen:
To i ja kažem :LOL:!  :jesus: Obrnutim redoslijedom ideš, prvo vidiš iskustva, detalje, cijenu te kupuješ.
 
Sad da ne duljim, jakna je kvalitetna i jako udobna...mene čisto zanima iskustva od drugih što se tiče održavanja posto je bijela i ovaj zlatni dio da li blijedi ili da se slučajno nebi gulio nakon nekog vremena...A ujedno da se i pohvalim he he ;)
 
bijeli će ti posivit, a budući da se radi o kinesko talijanskom proizvodu zlatni dio će se gulit

naravno, ne odmah, nego dan dva nakon isteka garancije ako je ima



Srki
 
Srki said:
bijeli će ti posivit, a budući da se radi o kinesko talijanskom proizvodu zlatni dio će se gulit

naravno, ne odmah, nego dan dva nakon isteka garancije ako je ima



Srki


sad si me utješio... ;)
 
Srki said:
bijeli će ti posivit, a budući da se radi o kinesko talijanskom proizvodu zlatni dio će se gulit

naravno, ne odmah, nego dan dva nakon isteka garancije ako je ima



Srki

Srki, ti sigurno inače u fušu tješiš ljude, vidim da ti to ide  :mrgreen:
 
frane.p said:
sad si me utješio... ;)

nije to samo tvoja, sve te kaj imaju neku farbu gore se nakon koju godinu počnu gulit, farba puca i tak malo po malo :mrgreen:

isto tak i one crte reflektirajuće se gule prije ili kasnije

a bijela boja je malo problem za održavat, imam ja jednu skoro cijelu bijelu, stalno nekaj ribam jer nemrem pred birtiju zmazan :mrgreen:




Srki
 
Bila je nedavno rasprava o bijeloj boji na kožnoj jakni. Nema lijeka, malo pomogne ako lijepo zamoliš mušice da te izbjegavaju.. :mrgreen:
 
Srki said:
nije to samo tvoja, sve te kaj imaju neku farbu gore se nakon koju godinu počnu gulit, farba puca i tak malo po malo :mrgreen:

Ovo ne bi smjelo biti tako, a ako se dogodilo kvaliteta je ocajna. M-Tech mi nitko nije prijavio niti jedan jedini takav problem, cak su jakne nakon par godina ko nove..naravno da se tragovi nosenja vide, ali da se gule ili puca farba, to ne..
 
Ne nosiš je kad si na motoru i sve 5, dugo će biti kao nova.