Arrow ili Laser dileri

Turbo

New member
Jel zna netko jel ima di u Hrv. kakav diler za Arrow ili Laser ispušne sustave? :misli:
 
Frane said:
Arrow -Piccilo Racing Split.
Tenx kompić.
Upravo bio na njihovoj stranici..
Reci jel imaš ti kakvih iskustva s njima. Kakvi su dečki?
Ja bih naime uskoro možda piknuo novog Horneta i otvoreni auspuh, pa bih ga kupio i pripasao kod njih.
Sorri na gnjavu.. :mrgreen:
I btw, šta nema niti jedan Arrow-ov diler bliže Zabregu? :misli:
 
kad kupis horneta (kad vec neces i ti GSR-A) onda fino dođes i narucimo ti od piccila arrow za tvoj motor i kad dođe ga zmontiramo
 
Koliko znam za Laser su ti glvani uvoznici Motormania u velikoj gorici

Evo pa vidi http://www.motormania.hr/index.php?forwardUrl=newsDetails.php&id=6&cssColor=&PHPSESSID=918cb325ad648cdf2e9ab837404fc06d
 
frulex said:
kad kupis horneta (kad vec neces i ti GSR-A) onda fino dođes i narucimo ti od piccila arrow za tvoj motor i kad dođe ga zmontiramo
Neću kupit GSR-a, jer ga je već ovaj "Flegmatični tuljan" kupio! :mrgreen:

Ovo je vrijedna informacija.. Imaš li ti kakvih iskustva sa Arrow-om? Jel vrijedi to šta?
Znam da vrijedi ovim dečkima iz World Superbike Championshipa, 8) ali šta ti kažeš? Gledao krivulju na netu. ok. Ali kakav zvuk daje?
 
jedino moje iskustvo s arrow-om je



zvuk je odlican i zavrsna obrada je odlicna. ja osobno bi ga sto se toga tice stavio u isti rang sa karapovicem. e sad krivulje nisam gledo posto je samo top u igri, al meni nije ni bilo bitno posto taj motor i tako ima dosta snage
 
kak se krece cijena tih arrow topova?

znam jednog poznanika sto je prvo stavio komplet akrapa na hayabusu  pa je zamjenio sa arrow-om i kaze da je puno zadovoljniji sa njim nego sa slovencom.
a zvuk je nebo i zemlja razlika
 
krco said:
kak se krece cijena tih arrow topova?

znam jednog poznanika sto je prvo stavio komplet akrapa na hayabusu  pa je zamjenio sa arrow-om i kaze da je puno zadovoljniji sa njim nego sa slovencom.
a zvuk je nebo i zemlja razlika
Kaj fakat? Mrak čoeče! (y)

Ko fol je za novog Horneta 600 sami top između 2800kn i 3800kn (ovisno o materijalu izvedbe)  :misli:..
 
:mrgreen:
 
ej evo i ja gledam arrow-a nešto...pošto mi nije vrijedio onaj leo vince što sam planirao(bio ja za tipu 2002 god.)....
Turbo gdje si našao krivulju snage za horneta sa arrowom?
 
Efo ti ga na!
Sam ne znam koje ti je bike godine, pa biraj..  8)

http://www.arrow.it/eng/ricercaprodotti/list.asp?q=honda
 
krco said:
kak se krece cijena tih arrow topova?

znam jednog poznanika sto je prvo stavio komplet akrapa na hayabusu  pa je zamjenio sa arrow-om i kaze da je puno zadovoljniji sa njim nego sa slovencom.
a zvuk je nebo i zemlja razlika
arrow auspusi su vrhunski proizvodi, u rangu sa akrapovićem, yoshimurom, termignoniem, leo vince i sl. znam da je piccilo zastupnik za arrow, pa kad sam došao pitat za moj FZ6S auspuhe ARROW, rekao mi je cijenu od 7500 kn. :shock: :misli: :palacdolje:
 
Turbo said:
Efo ti ga na!
Sam ne znam koje ti je bike godine, pa biraj..  8)

http://www.arrow.it/eng/ricercaprodotti/list.asp?q=honda

Hvala lega! (y)