Atestirao spuh na motoru :)

 
  • Like
Reactions: pikacu79
Ok, pročitao sve, što se tiče auspuha manje-više sve je jasno (malo ovaj dio oko katalizatora je mutan ali dobro, bumo vidjeli). Euro 4 je mašina, auspuh je za taj model, ne bi trebalo biti problema sa upisom....

A šta je sa crash barom, , vizirom, centralnim nogarom, koferima, zaštita za ruke itd.... itd... ?
S obzirom da još malo budu tražili i krvnu sliku izgleda, moram pitati :)

Ako treba upisivati posebno, onda ću to napraviti o jednom trošku zajedno sa auspuhom.
Jel gledaju takve stvari ili ne ?
Ugrađivao bi se Givi i SW-Motech ali ne znam šta bi ih tu zanimalo konkretno.
 
ako se ne varam dodatna oprema koja je ''skidiva'' se ne atestira
 
3.3.2.2.b.jpg
 
znači ako sam dobro razumio, za atestirati nosač tablice ne treba imati homologaciju kao za auspuh, nego mogu kupiti bilo koji koji zadovoljava ove uvjete na slici iznad? (naravno plus ostale gluposti osvjetljenje, katadiopter, fiksni nagib itd.)
ima li neka caka na koju treba paziti kod kupovine? ono da najudaljenija točka nosača tablice mora biti preko stražnje gume isto mora biti zadovoljeno ili to vrijedi samo za tvorničke nosače?
 
  • Like
Reactions: GT
Bilo koji ja nisam ni gledo nista kupio od nekog lika no name montirao i otisao na upis.
ako imas auspuh zamjenski stavi db unutra radi slikanja.
 
  • Like
Reactions: t0malito
ima li neka caka na koju treba paziti kod kupovine? ono da najudaljenija točka nosača tablice mora biti preko stražnje gume isto mora biti zadovoljeno ili to vrijedi samo za tvorničke nosače?

Zanimljvio pitanje, mislim da za atest u HR ne mora, samo za homologaciju koju proizvodjac motora treba zadovoljiti za prodaju na EU, a mozda i drugim trzistima (USA mi prva pada na pamet jer i tamo nema u prodaji motora sa zadnjim kotacem koji bi bio najistureniji dio - ako se ne varam, al ne pratim bas njihovo trziste pa nebi tvrdio)
 
  • Like
Reactions: t0malito
Zanimljvio pitanje, mislim da za atest u HR ne mora, samo za homologaciju koju proizvodjac motora treba zadovoljiti za prodaju na EU, a mozda i drugim trzistima (USA mi prva pada na pamet jer i tamo nema u prodaji motora sa zadnjim kotacem koji bi bio najistureniji dio - ako se ne varam, al ne pratim bas njihovo trziste pa nebi tvrdio)
Šteta šta propuštaš priliku.
Šta se sve kod njih vrti po cestama...
😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: kiki.o
Šteta šta propuštaš priliku.
Šta se sve kod njih vrti po cestama...
😂😂😂

To sto se vrti po cestama je jedno, sto se prodaje po ducanima je nesto drugo. Ducati, BMW, Kawasaki, ovako na prvu, svi imaju preko ravnine zadnjeg kotaca blatobrane, ne vjerujem da bi bilo tao da nema nekog propisa, al, ko zna, ne tvrdim