ATV u offroad natjecanju u HR

strasilo

Motorator
Ima li ovdje ekipe koja se bavi ili ima želju za ATV Offroad natjecanjem u HR ?!?!?

Postoje neke mogućnosti i ima nekih otvorenoh stavki, pa me čisto zanima kako ljudi dišu ... :)

Pitanje je i za potencijalne natjecatelje, ali i za organizatore, gledatelje, sponzore ...

Slobodno pucajte .. ;)
 
Jebote, interesantno .... već par dana tema stoji... relativno malo pregleda i nijedan post ...

A kako imam u planu jedan event na ovu temu, koji još apsolutno nigdje javno nije spomenut (bit će uskoro), samo sa usmenim predanjem, Mađari, Slovenci i hrpa naših je debelo zainteresirana i telefoni zvone do usijanja ...

A ovdje NIŠTA .... :unsure:
 
Jebote, interesantno .... već par dana tema stoji... relativno malo pregleda i nijedan post ...

A kako imam u planu jedan event na ovu temu, koji još apsolutno nigdje javno nije spomenut (bit će uskoro), samo sa usmenim predanjem, Mađari, Slovenci i hrpa naših je debelo zainteresirana i telefoni zvone do usijanja ...

A ovdje NIŠTA .... :unsure:
bude bilo roštilja?rakije i vina?
 
PH je danas pušten kalendar, a za kup će ovih dana .. :)

Ali ne zanimaju me prijave, toga već ima i dovoljno ... nego me zanima mišljenje na tu temu ... za to ne treba kalendar .. :)