auspuh 4-1 kawa zzr 1100 -top "Serdarevič"

zvonko situm

New member
grane orignalne ali prerađene za 4-1..
spojna cijev od grana do lonca-moj proizvod
lonac Serdarevič
 
koliko bi to doslo u novcima ili si prijatelju radio na osnovu dugogodisnjeg prijateljstva :misli:

naime imam i ja prijatelja kome sam prodo doticni motor sa wingsom i prepravljanim granama,a vidim na slikama da je ovo puuuno bolje uradjeno
 
gastajbarter said:
koliko bi to doslo u novcima ili si prijatelju radio na osnovu dugogodisnjeg prijateljstva :misli:

naime imam i ja prijatelja kome sam prodo doticni motor sa wingsom i prepravljanim granama,a vidim na slikama da je ovo puuuno bolje uradjeno
priki sam granu napravio zaista onako prijateljski ali takva prilagodba orig.grana i izrada spojne grane nebi išla bez 700-800 kn.
 
ako ljepo  (y)
 
jolly the roger said:
kakve ste to fuševe napravili kad covjek mora tovarit motor u kombi jer nemoze zapalit :jesus:
čovjek ima kawasaki i normalno je da ima i prikolicu za prijevoz motora....a savjetujem i tebi da pribaviš jednu obzirom kakav si tzv.motor kupio  :jesus: :LOL:

ps.reko mi je mate da si umjesto servisne knjižice dobio kajdanku ! :mrgreen:
 
zvonko situm said:
čovjek ima kawasaki i normalno je da ima i prikolicu za prijevoz motora....a savjetujem i tebi da pribaviš jednu obzirom kakav si tzv.motor kupio  :jesus: :LOL:

ps.reko mi je mate da si umjesto servisne knjižice dobio kajdanku ! :mrgreen:

moj je motor neunistiv (nisam ga ni ja uspio unistit, a ide mi taj sport),  za razliku od tih vasih drla
uzaluuuud vaaam truuuud sviraaaaaaaaaaaciiiii :jesus:
 
jolly the roger said:
meni ono matino vise lici na staru drlu neg na ljutu pilu, s nesto cijevarskih i limarskih žbrljotina :jesus:
tko je spomenuo ducatija?
 
zvonko situm said:
priki sam granu napravio zaista onako prijateljski ali takva prilagodba orig.grana i izrada spojne grane nebi išla bez 700-800 kn.

OK poslo sam link da cova vidi o cemu se radi..kad dodje u aprilu sa "privremenog rada" vjerovatno cete se cut..lova nije problem..pozdrav