auspuh na skuteru

Status
Not open for further replies.

fran_zgb

Active member
nabavio sam nedavno shacal auspuh za gp1.
zvuk je ok, performanse se nisu promjenile tako da sam zadovoljan :D
e sad, auspuh ima onu prigusnicu (db killer) u sebi.
kada je ona izvadena, zbiljam se glasno cuje (cak i preglasno za moj ukus) ali to nije bitno.
mene zanima dali je stetno za skuter ako je prigusnica izvadena, navodno mogu ventili otici nakon par tisuca km takve voznje?
hvala, pozdrav :D
 
Imaš temu tehnička pitanja da se ne otvaraju bezveze ovakve teme!!!
Čekaj malo da ti se jave ovi serdarević i ostali skuteraši koji imaju zamjenske auspuhe!
 
Taj spuh na izlazu ima lulicu i da bi izvadio prigušivač moraš otvarati top a i koliko se sječam ima još nekih komplikacija kod vađenja kako mi je rekao gosp.Shacal,tak sam i ja imao na bivšem Shacalu pa mi se nije dalo zezati nego sam ga prodao i kupio Serdarevića

091/509-3898 - Shacal nazovi pa sa raspitaj (y)
 
ma nije stetno za scootere...ja imam deaka al on ima predkomoru,a recimo serdarevic nema i ful je otvoren i takav se prodaje tako da ne steti scooteru...ja sam dobio deaka uz scooter,a da sam sam kupovo auspuh uzeo bi leo 4road ili sbk o tome i sad razmisljam,leo je skuplji ali leo vince je leo vince...nekazem da deak i serdarevic ne valjaju,ja sam sa deakom prezadovoljan...ali opet govorim leo je leo (y)
 
Fran Mirtl said:
nabavio sam nedavno shacal auspuh za gp1.
zvuk je ok, performanse se nisu promjenile tako da sam zadovoljan :D
e sad, auspuh ima onu prigusnicu (db killer) u sebi.
kada je ona izvadena, zbiljam se glasno cuje (cak i preglasno za moj ukus) ali to nije bitno.
mene zanima dali je stetno za skuter ako je prigusnica izvadena, navodno mogu ventili otici nakon par tisuca km takve voznje?
hvala, pozdrav :D

sam se vozi, nemaš nikakve brige
nema njemu šta bit i ak auspuha nemaš

a ovo šta se prića kak ventili mogu otić zbog auspuha neznam, il sam glup il koji kurac, al meni to nemoguće zvući
ajd ok, pucaš na ključ ,odu, velika eksplozija, al ovo od auspuha neznam
jedino ak smjesu baš jako zezne a progore, al drugaćije neznam
škicni sviječicu kakva je nakon 200km i ak je smeđa samo gas, gas by. ševe internacionale
 
malaguti said:
ma nije stetno za scootere...ja imam deaka al on ima predkomoru,a recimo serdarevic nema i ful je otvoren i takav se prodaje tako da ne steti scooteru...ja sam dobio deaka uz scooter,a da sam sam kupovo auspuh uzeo bi leo 4road ili sbk o tome i sad razmisljam,leo je skuplji ali leo vince je leo vince...nekazem da deak i serdarevic ne valjaju,ja sam sa deakom prezadovoljan...ali opet govorim leo je leo (y)

kak znaš? probao ili??

ja znam da je 4 road goli kurac i možete mi pričat dokle hoćete da je super i sve ok, al ja ostajem pri svojemu
dok je sbk već druga prića, sam šta ga nema za vx/vxr
ide gore sbk od 250 i.e. al opet ni to to, on je za tu mašinu, a ova leader nema nikakve veze s tom
 
Jandro said:
kak znaš? probao ili??

ja znam da je 4 road goli kurac i možete mi pričat dokle hoćete da je super i sve ok, al ja ostajem pri svojemu
dok je sbk već druga prića, sam šta ga nema za vx/vxr
ide gore sbk od 250 i.e. al opet ni to to, on je za tu mašinu, a ova leader nema nikakve veze s tom
iskreno nisam probao vzio sam malo runnera vxr180 ali to je bilo jako malo tako da nemogu na osnovi toga puno pricati...ali po nekakvim testovima sa tim leom se moze dobiti na krajnjoj dosta uz pravilno nastelanje,problem je sta ga kod nas kupe i samo nabodu na scooter,a sa ovim deak i ser treba nastalati da bi scooter isao isto ko sa serijskim auspuhom....mnogi nekuze da na scooteru sve smeta i treba se zezati oko toga...lako je na motor od cca 150hp nabost top i pici... :wink:
 
malaguti said:
iskreno nisam probao vzio sam malo runnera vxr180 ali to je bilo jako malo tako da nemogu na osnovi toga puno pricati...ali po nekakvim testovima sa tim leom se moze dobiti na krajnjoj dosta uz pravilno nastelanje,problem je sta ga kod nas kupe i samo nabodu na scooter,a sa ovim deak i ser treba nastalati da bi scooter isao isto ko sa serijskim auspuhom....mnogi nekuze da na scooteru sve smeta i treba se zezati oko toga...lako je na motor od cca 150hp nabost top i pici... :wink:

meni su svi koje sam do sad imao dali krajnje jel se skuter nemući tolko na visokim okretajima zbog prigušenosti auspuha
 
Status
Not open for further replies.