AUSPUH-TOPOVI

vjerojatno može shacal, kolko znam oni rade po nacrtima zamjenske
 
kontaktiraj zvonka šituma s foruma
čovjek je pokazao da zna šta radi (y)

vidi
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,17462.0.html
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,14626.0.html
 
Malo je frka s nacrtima, zapravo nemam niti original za usporedbu a iskreno govoreći meni je bitno da imaju takav oblik i dimenzije (vanjske) i da budu tihi

Zadovoljio bi i kvalitetan home made  (y)
 
goran bočkaj said:
Malo je frka s nacrtima, zapravo nemam niti original za usporedbu a iskreno govoreći meni je bitno da imaju takav oblik i dimenzije (vanjske) i da budu tihi

Zadovoljio bi i kvalitetan home made   (y)
pa čuo si, javi se zvonku.... siguran sam da ti može pomoći na obostrano zadovoljstvo.
 
poslije Šitumovog možda te više nikad ne zadovolje tvornicki :LOL:
 
goran bočkaj said:
Da li netko može napraviti ovakve topove od inoxa ili sl
Ima u PŽ jedan lik, zovemo ga Franc.... lik može napraviti i ono što ti izmisliš, ima i alat i radionu i znanje, samo ga moraš uhvatiti kad je dobre volje... inače ništa od posla... a inače je i sam biker....  :mrgreen:
 
Ima u PŽ jedan lik

Sve je to super samo Požega mi je malo izvan ruke , pa još ako moram mislit o njegovom raspoloženju.....

A što se tiče Shakala čini mi se da je cjenom iznad vrijednosti motora

A ne znam probat ću
 
Znam ja covjeka tu u osijeku koji ce ti napravit identicne topove.U milimetar ako hoces.Ili ako imas neke druge zelje samo nacrtaj i top je napravljen.stvarno covjek savrseno radi.Eto ak jos nisi napravio te topove javi se pa cemo se dogovorit.znam ga i jako smo dobri.Radi inace s prokromom...pozdrav
 
Pa hajde ako si dobar s njim pitaj za cijenu-otprilike-(pazi oblik izvana mora biti što sličniji originalu) i da li može to napraviti jer svi mi nude klasični top ili oval a ja hoću oblik originala.
Možda najbolje da se poslije čujemo i dogovorimo  (y)


Inače ima nekakav nacrt na www.Mivv.it za moj model


Pozdrav
 
Zašto ne naruciti mivv,marshal ili neke slicne zamjenske
Dodju oko 200€ dva topa bez grana a za te pare ne vjerujem da ce ih netko rucno raditi
 
Pa probao sam kod neke firme u Sesvetama ili tamo negdje koji uvoze program Mivv-a pa su mi rekli da ne znaju, to stari model, nema gazde ....  :wc:  :wc:

Za tu lovu bi bilo super..............  :misli:
 
imaš preko weba naruciti i vecinom salju

Pogledaj u katalogu on2whells od sita dali ti odgovaraju tj dali su trube  te ti pošaljem broj mob od covika za naruđbu ili broj ducana(mislim da je naruđba svakih 15 dana)

Picilo ti također može nabaviti marvinga ali mislim komplet sa granam i dodju oko 4000kn(4u2) i ako pare nisu problem onda svakako savjetujem marvinga jer je kvalitetniji

traži  i kalkuliraj od sita,yamo,marshall i marving- jedini rade zamjenske auspuhe za starije motore te ih nije problem nabaviti makar preko ebay ducana

uglavnom sami topovi su ti oko 200€ a sa granama 4u2 oko 500€ a 4u1 sa granama oko 270€

 
Probao sam pogledati ali baš i nemaju slike tako da ne znam šta točno, nude ali u svakom slučaju to bi moglo biti dobro rješenje  :misli:
Uostalom nije problem po njih skočiti do Splita ako bi imao Piccilo

Ajde pošalji neki broj telefona ili moba pa da se čujemo ovako kuckanje po tastaturi mi je nekako  :palacdolje: