auspuh za hondu cbr 600rr

Proxy said:
koji auspuh staviti na hondu cbr 600rr iz 2003.g...
akrapović ili yoshimura (y),makar bi za rižu izabrao yošu pod obavezno (y)
 
Ja se isto ubijam istim pitanjem, no u uzi izbor sam stavi akrapovic, yoshimura ili leo! Ako mi uspije kobinacija iz amerike bit ce akrap!
 
Proxy said:
koji auspuh staviti na hondu cbr 600rr iz 2003.g...

A ja ti imam akrapovica,i zadovoljan njime,iako ako ga koristiš za grad možeš uzeti ono što se tebi sviđa.
Moja preporuka ti je akrapović ili arow
 
Akrap 8)
 
Evo da potvrdim, uzeo sam akrapa hexagonal karbon, stici ce mi korz 14 dana....450$...sve sam si razmisljao uzet koplet s granama al sam ipak odustao...
 
Ivann_ said:
Evo da potvrdim, uzeo sam akrapa hexagonal karbon, stici ce mi korz 14 dana....450$...sve sam si razmisljao uzet koplet s granama al sam ipak odustao...

Čekaj Akrap te je došao 2500 kn????? :misli:
 
Vjerojatno bi se dalo nabavait...samo racunaj na tu cijenu transport i carinu...

...ili ako imas nekog u Hp-u, DHL-u i ostalim firmama koje se bave prijevozom posiljki!...

...ako si stvarno za, javi na PP pa mozemo vidjet kaj se da!...
 
:paper: :paper:   
                                     
                                  (y)
                        svaka čast gospodinu Igoru Akrapoviću,nema se tu puno za dodati o
njegovim proizvodima,ali yoshimura je yoshimura. (y)
(y) (y) moj izbor yoshimura
 
šta god da staviš (akrapa,lea,ili yoshimuru) nemoš fulat  (y)
 
macak zx6r said:
:paper: :paper:   
                                     
                                  (y)
                        svaka čast gospodinu Igoru Akrapoviću,nema se tu puno za dodati o
njegovim proizvodima,ali yoshimura je yoshimura. (y)
(y) (y) moj izbor yoshimura
iko u ovim klasama z sada nemam šta radit još..li moj glas bi ipak išao yohimuri! ne znam....možda griješim ali ..ipak...japansko!  :mrgreen: :wink: