Auspuh za KLE 500

st_driver

New member
Zanima me koji je auspuh najbolji za KLE, kakve su cijene pa me zanimaju vaša iskustva(za prijatelja)
Prvenstveno želim dobiti dobar zvuk na motoru
 
st_driver said:
Zanima me koji je auspuh najbolji za KLE, kakve su cijene pa me zanimaju vaša iskustva(za prijatelja)
Prvenstveno želim dobiti dobar zvuk na motoru
Shachal!!! Zvuk je mrak,frend ga ima na KLE-u,a i nije skup!
 
Shachal!!! pošto si iz st reci gdje i kada u nedilju jer sam u subotu u makarskoj pa češ ga čut i vidjet
 
Ja imam Wings i mogu reči da je  (y), zvuk mi je bolji nego kod Shakala, ali o ukusima se ne raspravlja... :misli:...
 
gle,što se tiće zvuka to ti Sale u Shachalu može napraviti kako hočeš,vidio sam Akrapoviča i Shachala i vjerujte da je Šaki imao lijepše varove,da skineš naljku od Šakija mislio bi da je Akrap! 
 
Ok, hvala ekipa, corky zovnit ću te pa ćemo se dogovorit, doć ćemo ja i prijatelj, jer za njega i pitam (y)
 
Bagi said:
gle,što se tiće zvuka to ti Sale u Shachalu može napraviti kako hočeš,vidio sam Akrapoviča i Shachala i vjerujte da je Šaki imao lijepše varove,da skineš naljku od Šakija mislio bi da je Akrap! 
Akrapović na KLE-u??? :misli:
 
A jesi možda proba Deak auspuh radi ih jedan lik u Makarskoj i stvarno,svarno dobro izgledaju a i cijena nije  :LOL: evo ti broj pa ga zvrcni ako oš 0915192634-Igor
 
Ok, hvala, tog Deaka su mi već preporučili i za moj fz6, morat ću više otić do njega
 
deak su strava auspusi 8)



bilo koji otvoren top na KLEu je dobro došao jer ga seriski kolje doslovno...motor se preporodi s novim topom

pozdrav, mkt :mrgreen:
 
ajmo reć da je isto...probao sam vozit ER-5(ista mašina samo malo jača jel...) sa granom i topom wings! jedino..što na topu su bile dvije rupe lol! pa je to doslovno tutnjalo! :shock: :shock: ali bome da vidite kako se brzo okretaji sada dižu! ...zvuk???ne vjerojatno kako se promjenio..kao da se ne radi o istom motoru... :shock:

obavezno otvorit auspuh sa nekim topom.... (y)



deak?? pa iz Dubrovnika smo ovdje naručivali Deak spulje pa svako malo treba čekat :palacdolje:
 
ma meni se čini da Deak malo  preeeeecijenjen jer izgledaju niš posebno a cijena od 1800kn pa na više dati za neki top od regionalnog meštra je malo previše
Zvuk im nije ništa posebno a na visokim đirima urla svaki otvoren  top tako i njegov  :palacdolje: :palacdolje:

Po meni od tih meštara jedino realnu cijenu ima Lastovčić jer 1000kn nije puno i znaš što dobiješ za tu cijenu

Deak  :palacdolje: :palacdolje:
 
mkt said:
bilo koji otvoren top na KLEu je dobro došao jer ga seriski kolje doslovno...motor se preporodi s novim topom

Bez obzira je li Wings ili Shacal, potpisujem ovo gore... Ja osobno vise preferiram Shacala i nije mi zao niti kune koju sam dao za njega. Freshman je mislim imao Wingse...

U svakom slucaju, drugi motor kad promijenis auspuh
 
Imao sam topic koji sam nazvao KLE"S" i ima par slikica sa Shacalom titanskim koji sam ugradio i vrlo sam zadovoljan.Motor radi onako kako treba i zvuči jako dobro.A što ti više i treba? :wink:
 
ne znam ali lastovčića uspoređinat sa shacalom je isto ka stojadina sa golfom.
 
corky said:
ne znam ali lastovčića uspoređinat sa shacalom je isto ka stojadina sa golfom.
Nisam mislio da je Lastovčić bolji već on nudi proizvod sličan Deakovom za 1000kn  dok Deak tu istu stvar za 1800 pa na više
Pričajući na tel sa njim on nema pojma, rekao je da ima dva kalupa i to je to dok Lastovcic ipak ima neku aparaturu i iskustvo sa auspusima
Pričajući sa radnikom od Lastovčića ipak mi je sve malo profesionalnije izgledalo te da mogu sve napraviti samo da im pošaljem primjerak a oni da će kopirati dimenzije itd. + ako nešto želim promijeniti i to je sve 1000kn i pošalju mi poštom
Shacal je u svakom slučaju bolji a posebno uspoređujući cijenu ali kako je počelo izgleda da će biti jeftinije akrapovica i yoshimuru kupovati nego naše domaće, brzo se umisle i precijene
 
PRObike Bojan said:
Akrapović na KLE-u??? :misli:

ima....slikala sam ga ,od frenda je motor...pa kad dojdem doma stavim sljiku tu
a čuje se preeeeeedobro