Auspuh za KLE 500

je je ali kao što treba da dobro zvvuči tako je bitno da i ljepo izgleda.. A ovo na slici (Oprostite na izrazu) je ka šaka u oko. Mislim o ukusima se ne raspravlja ali ovo je nakaradno, fali završetak nema pogođen kut .... ma izgleda da lastovčič prema ovom akrapu je puno ljepši i pametnije uložen novac......
 
corky said:
je je ali kao što treba da dobro zvvuči tako je bitno da i ljepo izgleda.. A ovo na slici (Oprostite na izrazu) je ka šaka u oko. Mislim o ukusima se ne raspravlja ali ovo je nakaradno, fali završetak nema pogođen kut .... ma izgleda da lastovčič prema ovom akrapu je puno ljepši i pametnije uložen novac......
Ne fali nikaj, to je ipak off-road spuh  (y)
 
st_driver said:
Ok, hvala, tog Deaka su mi već preporučili i za moj fz6, morat ću više otić do njega
Što se tiče Deaka auspuhe radi prva liga.Ja sam imao njegov rad na KTM-u i bio sam totalno zadovoljan.Ovdje po Makarskoj i Dubrovniku ti ima dosta njegovih radova.Ljudi kupuju a cijena i kvaliteta su mu na zavidnoj razini.Svakako pogledaj!
 
a jel ga komplicirate :D
svaki bu se bolje čul od orginala,a ak ti neki nakaradni zemeš si koji ti je ljepši
i bok prdil bu i jedni i drugi.
ja imam gore schacal-a,zadovoljna sam.
sam treba još poštelat poslije stavljanja otvorenog auspuha motor(dovod zrak ,benzin),znači otić nekom ko se kuži da to sredi.
 
Ali se suvozač neće opeći na auspuhu kad više ne bude imao zaštitu?
Inače di se u ST može uzest Shacal?
 
Shacal ti je hladan (eventualno mlak) nekih 15 sekundi nakon sto stanes i ugasis motor, tako da nemas brige oko opeklina...

Za kupnju Shacala u Splitu - :neznam:
 
st_driver said:
Ali se suvozač neće opeći na auspuhu kad više ne bude imao zaštitu?
Inače di se u ST može uzest Shacal?
Kaptol cargo(zastupnik Kawasakija) u Strožancu prije hotela Lav on ti je zastupnik za Shacal  :misli: