Auspusi za Dominatora-preporuke

Branko-ST

Well-known member
Nemogu nigdi nabavit auspuhe za Hondu Dominator,svi obecavaju al moran cekat minimalno misec dana.Ima li ko kakav savjet?
Unaprid hvala
 
Razmisljam,jeftinije je po meni i bolje al ce mi ostat rupa na jednoj strani ruzno za vidit.

Prije su svi stavljali u jedan auspuh npr 4u1 da povecaju snagu,koja je logika sad odjednom da mogu stavili bi 4u8, da povecaju prodaju auspuha ili?
Mogli bi napravit i temu o ovome, stariji znaju da je islo 4u1 marvinga ko je ima asti yosimura,onda je bija skorpijon sad akrapovic da sad ne nabrajam dalje
 
koja, di da ih nabavin?
 
Nerazumin sta je pp
 
jel puno para?
 
pp ti je privatna poruka i nalazise u gornjem ljevom uglu ekrana, pokraj nje ti očito sad stoji žuti broj 1

tema ti je u krivom podforumu, mjesto joj je u tehničkim pitanjima gdje ču je sad i premjestiti

motor ti je star i nije više aktualan da bi netko imao ili proizvodio ispuh za njega, osim originala. rok koji si naveo je odličan s obzirom za koji motor ispuh tražiš
 
joke said:
pp ti je privatna poruka i nalazise u gornjem ljevom uglu ekrana, pokraj nje ti očito sad stoji žuti broj 1

tema ti je u krivom podforumu, mjesto joj je u tehničkim pitanjima gdje ču je sad i premjestiti

motor ti je star i nije više aktualan da bi netko imao ili proizvodio ispuh za njega, osim originala. rok koji si naveo je odličan s obzirom za koji motor ispuh tražiš

sori joke al si bubnio i ostao ziv
dominator nije aktualan model
al zato jest honda fmx, tj redizajnirani dominator (dijele sve oko masine, ako ne i ovjesa... osim oklopa)
 
koliko ja znam samo je marving radio ispuh za dominatora, dali je identičan na fmx u mogu tvrditi da nije izgledom, možda aftersales i je, ali ga je bilo malo i kad je bio akutalan, a kamoli sad.

ako si ti toliko tehničkim potkovan daj konkretan odgvor na pitanje iz topica
 
prvo neznam jel mu pod auspuhe trebaju samo lonci ili cijeli auspuh (grane + lonac)
drugo, koliko se sjecam recimo duke II ima 2 lonca u repu pa bi se mozda mogli pripasat :misli:

ono sto sam htio rec je da honda fmx ima potpuno isti ispuh ko i dominator, evo ti pa usporedi
PICT0008.JPG

00027.jpg


dakle ako covjek treba samo lonce, a nece poslusat moj savjet (tj da mu netko radi 2 u 1 auspuh) recimo moze uzet sebring ili remus ko sto ima na ovim slikama...
 
joke said:
Na ovim dvijema slikama su različiti ispusi :LOL:

vidi vraga jesu
a i obje slike su prerade
ko bi reko da 2 razlicite prerade imaju razlicite lonce
vauuu bravo asu

pametni ljudi su skuzili sto sam htio rec, ostatak pljuca. pa ti brisi ako te smeta, pa onda otvaraj teme zasto si ti najgori moderator.


btw, jel mašina različita? :B:
 
uglavnom, evo slika kako se lagano moze izvest 2 u 1 auspuh za dominator
http://www.motoinfo.it/public/images/fototua/Honda_Dominator_Sm.jpg
 
motor ti je star i nije više aktualan da bi netko imao ili proizvodio ispuh za njega, osim originala. rok koji si naveo je odličan s obzirom za koji motor ispuh tražiš
[/quote]


Fmx je ista masina kao u mene s tim da je u mene karburator, Dominator nosi opravdano ime (Camel Trophy) ,tko god da je napravija gir na tom motoru hvali,ti si mnogo nacita al nemos znat sve. ga.Arrow ima auspuh za njega ali 2u1,Marving ih ima ali preko koga narucit,Cuja sam za tog Deaka al ko mi garantira da ce to valjat,mogu ga i ja napravit u skveru,lip za vidit,dobar zvuk a kako ce radit ko ce ga ustelovat
 
Branko-ST said:
Fmx je ista masina kao u mene s tim da je u mene karburator, Dominator nosi opravdano ime (Camel Trophy) ,tko god da je napravija gir na tom motoru hvali,ti si mnogo nacita al nemos znat sve. ga.Arrow ima auspuh za njega ali 2u1,Marving ih ima ali preko koga narucit,Cuja sam za tog Deaka al ko mi garantira da ce to valjat,mogu ga i ja napravit u skveru,lip za vidit,dobar zvuk a kako ce radit ko ce ga ustelovat

evo ti joke poklopi se usima, ak nemas dat cu ti ja jedno svoje  :mrgreen:
 
bilo koji otvoreni top da stavis triba bi stelovat karburatore, a to nije svemirska tehnologija, bilo koji bolji mestar ce ti to rijesit.
nije vazno jeli marving, arrow ili deak, triba bi ustelovat karburatore
 
dakle ako covjek treba samo lonce, a nece poslusat moj savjet (tj da mu netko radi 2 u 1 auspuh) recimo moze uzet sebring ili remus ko sto ima na ovim slikama...
[/quote]

Ostat ce mi rupa,ruzno za vidit