austrija?

c2h5oh

Active member
jel ima kakvo ogranicenje za Austriju?

mislio sam mozda sjest na bajk pa do graza sutra do louisa pa da me ne okrenu na granici :D

ono zimska oprema i tako to? :D
 
mislim da tamo trebas imat  prvu pomoc (mozda i reflektirajuci prsluk ak ces prckat po motoru na cesti)
 
c2h5oh said:
ma to znam, ali mislim da bi isao okolnim cestama, nije bas da autoput pruza neko zadovoljstvo xD
svatko po svom guštu...  (y)  ja starom cestom od šentilja do graza išao samo jednom i rekao nikad više...  :mrgreen:
 
nije loša, ali nakon 40km sela, vožnje 40-50kmh, kružnih tokova, autrijanaca u autima koji gmilje, uz konstantni strah od policije zbog brzine i pretjecanja preko pune crte... hm, radije kupim vinjetu, razvalim tih par km ravnice i onda imam više vremena za šoping... a ak mi je do zavoja, na povratku nabacim đir po zagorju... :)

ak voziš po ograničenju (a malo nas je takvih) i želiš uštedjeti, odi starom cestom, dobra je i nemožeš fulat graz... (y)
 
moover said:
nije loša, ali nakon 40km sela, vožnje 40-50kmh, kružnih tokova, autrijanaca u autima koji gmilje, uz konstantni strah od policije zbog brzine i pretjecanja preko pune crte... hm, radije kupim vinjetu, razvalim tih par km ravnice i onda imam više vremena za šoping... a ak mi je do zavoja, na povratku nabacim đir po zagorju... :)

ak voziš po ograničenju (a malo nas je takvih) i želiš uštedjeti, odi starom cestom, dobra je i nemožeš fulat graz... (y)

  Planiramo slijedeći vikend u Muenchen na IMOT, a pošto nam je najkraći i najekonomičniji put (od Našica) magistralom do VŽ, pa na Zavrč, pa Maribor, Šentilj, Graz......

         E sad me zanima kako izbjeći vinjetu u Slo, znam da si imao temu (y)

                   Inače sve znam do MAribora, u biti i izvan do onog velikog kružnog toka, ali onda nikako prijeći prema Šentilju a da se ne prođe pored znaka za vinjetu.... :?

 
     Nijedna navigacija ne pomaže... :palacdolje:


    Mislim da je ON TOPIC
 
sonny said:
  Planiramo slijedeći vikend u Muenchen na IMOT, a pošto nam je najkraći i najekonomičniji put (od Našica) magistralom do VŽ, pa na Zavrč, pa Maribor, Šentilj, Graz......
Ako od Zavrča ideš za Ptuj, uđeš u Ptuj i tražiš ŽUTE znakove za Maribor... kad dođeš do Maribora, prati upute iz ove teme:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,112100.0.html

BTW, tema je Adventurerova, ja sam bio samo maneken...  :mrgreen:
 
moover said:
svatko po svom guštu...  (y)  ja starom cestom od šentilja do graza išao samo jednom i rekao nikad više...  :mrgreen:

To je OK ak' si tempiran vremenom. Ali ak' ideš potrošiti dan vožnjom do Louis-a onda ti rotori i spori auti nisu prepreka staroj cesti.
Vožnja kroz SLO je pravi gušt, pogotovo od Sladkog Vrha do Šentilja.
2 c2h5oh...neda ti se listati po temama di je to opisano pa klikni ovo
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,112100.125.html  i sretan ti put...

dopuna: sad vidim i mooverove upute pa mi se neda brisati post
 
2 naked : hvala puno. vidio sam tu temu prije jos. ali budem opet prelistao.

sve mi se cini da cu prvo samo do Furlana na mjenjanje guma a onda ako bude vrijeme i sve ostalo do Louisa ;)
 
c2h5oh said:
2 naked : hvala puno. vidio sam tu temu prije jos. ali budem opet prelistao.

sve mi se cini da cu prvo samo do Furlana na mjenjanje guma a onda ako bude vrijeme i sve ostalo do Louisa ;)

Kad se spustiš do Mureka dalje je ravničarski kraj po A. Ako bi išel večim dijelom po SLO prek Sladkog Vrha onda ima i brega i dola i zavoja, a asfalt na tom dijelu...k'o da ima pandže  :D
Meni je taj dio fenomenalan, pa makar i samo za otići se provozati.
 
Ptuj-Lenart- pa preko mosta u Austriju..Mureck...
Tim putem vozim svake godine za HR i nazad...Tu ne trebas vignetu za SLO
 
Po mojem za zaobići slo autoceste najbrže :autoput do Čakovca-G.P Mursko Središće-Murska Sobota- G.P.  Gornja radgona ili G.P. Gederovci-
Bad Radkensburg-Graz  (y)
 
orang said:
Po mojem za zaobići slo autoceste najbrže :autoput do Čakovca-G.P Mursko Središće-Murska Sobota- G.P.  Gornja radgona ili G.P. Gederovci-
Bad Radkensburg-Graz  (y)

Kak je tvoja "tu" lokacija svepoznata, sigurno je ovo najbrži put  :mrgreen:  :wink: