Auto kamera

Pantagana said:
A ja mislio da se Loud vratio  :mrgreen:
:mrgreen:

Tj. nisam bio siguran za HR. Izgleda da smije bit al se ne smije javno objavit. Tak nekaj.
U dosta članica EU je zabranjeno pa ko misli stavljat neka vidi. Mislim da je Austrija jako rigorozna.
 
mario #8 said:
Nadam se da znate da ne smijete imat to u autu i snimat promet i sve oko njega. U večini zemalja pa tako i u HR.

:misli:
onda se nesme ni na kacigi motora, bicikle, quadkopteru, itd  itd,
a turiste neću ni da spominjem  :LOL:
 
gloginjaR said:
:misli:
onda se nesme ni na kacigi motora, bicikle, quadkopteru, itd  itd,
a turiste neću ni da spominjem  :LOL:
Jesam se lijepo ispravio u drugom postu a ti citiraš prvi?

Velim, ostala mi informacija da je u dosta zemalja zabranjeno. Ako se ne varam u Austriji je oko 10 000 eura kazna za prvi put. Drugi preko duplo.
Nisam bio siguran za HR. Mislim da nije ilegalno.
 
sve ok  (y)
u isto vreme smo postali.
:mrgreen:
 
irmascher said:
Zar nije jednostavnije skinut na mob Autoguard aplikaciju i snimaš šta god pozelis u prometu...

pa i nije baš ako u međuvremenu zelis i razgovarat na taj mob  :mrgreen:
 
Vanjski zvučnik i pričaš, aplikacija nastavi u pozadini radit. Bolje vec raznorazno kablovi da vise po autu.
 
http://m.youtube.com/watch?v=mbq-broqIzs
Ja sam koristio taj stalak u autu kad sam snimao tečaj sigurne vožnje i mogu reći da je OK ispalo.. jedino je problem da mob jede puno baterije, pogotovo kod snimanja na punoj rezoluciji..
 
koristim kameru i u autu i na motoru. Vidio sam da ih Slovenci u autima imaju sve više. Putujem po njemačkom govornom području i do sada mi nitko radi kamere nije pravio problem, pa ni u RH. Kad na duže napuštam auto kameru skinem zbog "dobrih ljudi". Jeste sigurni da je uopće korištenje kamere protuzakonito. Slovenci su mi svi redom rekli da kamere koriste zbog video zapisa ( video dokaz ) radi prometne nezgode ako se dogodi i kao turisti zbog zapisa s puta. Bilo bi dobro onda imati kamere koje snimaju i ispred i iza vozila. Svi vidimo kako funkcionira "pošteni" MUP i sudstvo. Pročitajte putopis solo specijalca koji je putovao do Tokija ( zaboravio sam mu nick, inače je iz Srbije ) s kamerom na kacigi. Prošao čudo zemalja po više kontinenata i nigdje nije spomenuo probleme vezane za kameru i zakon.
Inače kamere mogu biti jednostavnije pa snimaju na mikro SD kartice ( obično podržavaju 32 GB i koriste loop tehnologiju ( kad dođu do kraja kartice onda presnimavaju preko najstarijih zapisa ). Složenije kamere su u sustavima koji snimaju na posebne rekordere s velikim kapacitetima memorije.
 
gloginjaR said:
svake se pale automatski ako su auto kamere ;)
jer je auto punjač napravljen da pali automatski kameru.
i svake  imaju cikličko snimanje, kad se kartica napuni, ide iz početkai brišeprvi fajl, i tako u krug.

iz vlastitog iskustva bi preporulčia malo "skuplju" 50+ $ ove od 10$ 20$ 30$ , nisu baš bog zna što!
ja evo već u zadnji mjesec dana sam vodia dva spor da mi vrate lovu, jer kamera jednostavno nije radila!
čim bi pokrenia auto, ona radi par sekundi i smrzne se :palacdolje:, (a 25$) je,
navlačia sam se sa prodavatelljem 10tak dana, dok ga nisam ubedia da mi vrati lovu, a za ovu drugu će mi poslat nanovo (navodno ispravnu)  :?
trenutno koristim sj4000, i snimak je pre pre dobar, ove jeftine su, ako imate sreće da radi ispravno,. snimke su Ž kvalitete, ali .."bolje iš nego ništ  :mrgreen:

ako ko ima volje, ruski forum je, pa nek vam google chrom prevodi, ima brdo tih kamera...recenzije sw, itd..
http://3ppc.net/forum/forumdisplay.php?f=574

(y)


kamera se pali ako je utičnica u autu spojena na kontakt bravu

što nije slučaj kod svih automobila


ja imam neku Prestigio, radi u loop-u, HD 30fps,

čisto pristojne snimke




Srki