Auto karta

linza

New member
Treba mi autokarta europe. Iz auto routa nemogu izvuci a da pri tome imam sve vece gradove, na netu nemogu isto tako naci zadovoljavajuce mjerilo. Pa ako tko ima ja bi bio zahvalan.
 
linza said:
Treba mi autokarta europe. Iz auto routa nemogu izvuci a da pri tome imam sve vece gradove, na netu nemogu isto tako naci zadovoljavajuce mjerilo. Pa ako tko ima ja bi bio zahvalan.

Trebaš digitalnu ili papirnatu? :misli:
 
Btw., ja papirnate karte kupujem na Amazonu, a preferiram Michelinove. Dobiješ ih za par dolara.
 
Nisi me shavio. Ja bi si isprinatao kartu, nesto slicno posteru tako da okvirno mogu planirati put i oznaciti sve cete kojima sam proso. Za detaljne informacije nemam problema jer ima karata ko u prici a auto route se pali na start up-u racunala :mrgreen:
 
Pudla said:
Btw., ja papirnate karte kupujem na Amazonu, a preferiram Michelinove. Dobiješ ih za par dolara.

Treba kupovati karte koje na perforacijama imaju praznog prostora, tako da kad ih okreces i guras u tank torbu ne potrgaju se. Mišelin to nema
Jura ono sto sam ja tebi dao, poljsku, mozes pogledati tko je to tisko?
 
linza said:
Nisi me shavio. Ja bi si isprinatao kartu, nesto slicno posteru tako da okvirno mogu planirati put i oznaciti sve cete kojima sam proso. Za detaljne informacije nemam problema jer ima karata ko u prici a auto route se pali na start up-u racunala :mrgreen:

Dimenzije?
 
A gle, ako to mislim printati onda znas da mi treba debela i masna slika. :mrgreen:
Pa ti sad vidi...
 
Pudla said:
Btw., ja papirnate karte kupujem na Amazonu, a preferiram Michelinove. Dobiješ ih za par dolara.

Je, michelinove su dobre, posebno one detaljnije 1:100.000 i 1:250.000. Ove u krupnijem mjerilu, tak_tak  :D
 
linza said:
Treba mi autokarta europe. Iz auto routa nemogu izvuci a da pri tome imam sve vece gradove, na netu nemogu isto tako naci zadovoljavajuce mjerilo. Pa ako tko ima ja bi bio zahvalan.
Ja imam i veliku auto kartu Europe a prošle godine sam kupio u trafici onaj debeli AUTO ATLAS EUROPE od preko 150 stranica. Ima i veće gradove i sve. Šta ti točno treba?
Kolike dimenzije bi ti to printao? metar za metar ili 3 sa 3?
Pogledat ću sad kad dođem doma koje je mjerilo pa ti javim sutra navečer ili me nazovi tokom dana