Auto=motor na autoput, ali i u u Marofu, ako je nagrada Šibenika

tiki

Active member
Potpisujemo nekakve peticije, smeta nas da je cestarina za motocikle ista kao i za automobile, pa je zgodno primjetiti da su na trku u Novom Marofu (onima koji pristojno stanu na ulazu) naplaćivali 10kn ulaz + 10 kn konzumacija + 10 kn parkiranje, bez obzira da li parkiraju auto ili motor. Pih.

t.


 
Streetfighter said:
da nemožeš skužit niš
je u marofu autoput za aute i motore a nagrada je šibenik???
:mrgreen: :mrgreen:

Evo i za one s problemima :)
- u Marofu se održavala trka koja je zapravo bila "velika nagrada" Šibenika :)

t.
 
Streetfighter said:
da nemožeš skužit niš
je u marofu autoput za aute i motore a nagrada je šibenik???
:mrgreen: :mrgreen:

ma sve je jasno auto=motor+marof/šibenik2+30HRK/3  (y)
 
ma ti si sve dobro zamislio,al si bio toliko nabrijan,da je ispalo malo krivo tj. zbrkao sve..
nagrada šibenika u novom marofu :misli: :misli: :misli: oko toga se stvarno da zamislit
a o naplaćivanju?? pa šta je tu čudno mi hrvati želimo dignut lovu preko noći :mrgreen:
 
treba kupiti tuono factory... nekada se kupovao fighter, sada factory... :mrgreen:

salu na stranu...

vidis tiki, kada se dobra ekipa okrene i ode sa ulaza, organizator se zabrine da li s naplatom ulaza nije nesto uredu

a kada se dobra ekipa okrene na autocesti jer im je skupa cestarina, drzavu boli repa (c) miro)

eto, zato se pisu peticije....

a ti mozes napisati pismo organizatoru kako smatras nepravednim toliko naplacivati sve to...
jer tu ti forum ne moze pomoci. da moze, odavno bi pisali peticije da se smanji cijena pojedinih modela motocikala jer smatramo da...

razumijes?
 
pa normalno je da vlasnik staze hoče nešto i zaraditi nije ju napravio da bi motoristima napravio uslugu i kud bi došo da je sve badave,i ja sam se malo iznenadio kad sam došo i veli mi lik 40,00 kn sa konzumacijom reko aj dobro ali mi je fora ta konzumacija pa nisam došo u disco  :misli:
 
I na Grobniku je jednak upad i za auta i za motore
U Gardalandu se naplaćuje upad za auto a za motore je besplatno
U Austriji je različita cijena vinjete za auto i motor, ali kad plaćaš tunel karavanke ili cestarinu sjeverno od Villacha onda se plaća 10 eura za sve podjednako.
U Italiji je ista cestarina autima i motorima, kao i kod nas, a recimo u Češkoj je motoristima besplatna cestarina a auta plaćaju vinjetu.
Prema tome nema pravila
 
ja sam parket platil 20 kn :mrgreen: