Autodrom Brno

cosmic

Active member
Cijenjena gospodo, koji bi ste zavoj ili seriju zavoja izdvojili kao najatraktivnije na ovoj stazi? Ove cu godine po prvi put ic na trku, tako da me najvise zanimaju misljenja i iskustva onih koji su bili bar jednom, jer cesto nije ista stvar gledat iz fotelje i uzivo.
Unaprijed zahvalan svim dobronamjernicima.  :wink:
 
definitivno omega  (y) (y) (y)
T1, T4 i T 6 na karti

tu se najvise vidi


ili zavoj poslije ciljne (najmanje vidis ali se vidi najvise kako se ulazi u zavoj)


p.s. govorim iz perspektive vozaca jer samo vozio par puta po toj stazi
 
Znaci livada "C" izgleda ka solidan izbor  :misli: Tribine nisu natrikvene, pa ne vidim razloga placat duplo...bolje to popit navecer.  :mrgreen:

Pogled na izlaz iz omege... Cini mi se da se sa ove pozicije vidi sve...  :misli:
 
B ili C

Ja sam bio na B i super je, vjerujem da bi na C moglo biti bolje.... (y)
 
makazica said:
B ili C

Ja sam bio na B i super je, vjerujem da bi na C moglo biti bolje.... (y)
Fala pape...nisan zna da pratis ove sta se u krug vrte. :mrgreen: :misli:
 
Papilova...

Ovaj parking kod ciljne ravnine je jedan jedini??


©
 
cosmic said:
Fala pape...nisan zna da pratis ove sta se u krug vrte. :mrgreen: :misli:

Ma pratim, volim vidit kad se sasipaju....  :mrgreen:

cosmic said:
Papilova...

Ovaj parking kod ciljne ravnine je jedan jedini??


©

Ne, parkiraš se jedno 2 km izvan kruga staze i ideš busom. Vjerojatno ako ima i boljih aranžmana ali mi smo išli sa Romskim buđetom....  :mrgreen:
 
prije je bilo da su neke agencije organizovale put na utrku, imali i ove godine da neka agencija organizuje putovanje?
 
Ja sam danas otkaza hotel, triba san ić al mi iskrslo nešto :(

I mene je mučilo to i na kraju sam se odlučija za B ili C. Tražija sam po Youtubeu snimke gledatelja i ono, te pozicije su mi bile najbolje.
 
Ja sam u Brnu bio do sada 6 puta, znam stazu bolje nego svoj stan. Prošao sam sve tribine, glavne, travnate, itd.. 

C tribina, daleko najbolje misto za gledanje. Na vrhu štandovi sa spizom i pićem, priko puta ogorman video zid.

Po visini staneš negdi na pola, dovoljno blizu da osjetiš atmosferu i zvuk, a dovoljno visoko da vidiš sva 4 zavoja. E sad livo ili desno od sredine, to češ morat sam odlučit. Odmah ispod tribine je najduži pravac ali po sredini njega ti je priko staze kao rampa i kada si više livo zaklanja pogled na dio zadnjeg zavoja, a ako si puno desno onda prvoga. Ali to je najmanja briga, premistiš se par puta i nađeš kako tebi paše.  (y)
 
cosmic said:
Tnx Bimba. Di ću parkirat?


©

Kako ti je već i napisao, uputit će te redari. Po tom pitanju jedan savjet. Kada ulaziš u krug staze, počinju ti komercijalni parkinzi , čitaj ledine, koji se pune od početka prema kraju i to reguliraju redari. Brno je po tom pitanju jedno od najrizičnijih trkališta u Europi i masovno se kradu motori i dijelovi. Tako da ti je moj savjet da ili platiš ako se može ( ja to nisam nikad kupovao jer sam imao privilegiju da dobijem Vip karte pa bi se parkirao uvijek do Padoccka), za bolje parkinge koji su asfaltirani i blizu glavne tribine, ili da ostaviš motor isprid hotela i ideš taksijem do staze , tamo taksi nije skup.
 
Ja sam bio na D, E, G i A. Na G mi je bilo nekako najbolje s time da možeš otići pješke na D i E jer je to ista karta. Svaki trening na jednu tribinu pa budeš vidio di ti paše. Opet dok sam bio na A Kamenko mi se pred očima razljepio ima dva zavoja pa ravnica, a čuješ ih kad dolaze sa ciljne. Dobro ti bude bilo di  got budeš. Mi smo spavali u Slovačkoj u Bratislavi u super hotelu za nikakve pare. To ti je oko 130 km do Brna. U Brnu su te dane papreni hoteli. Mi smo išli u četvrtak do Bratislave pa odma tamo u hotel i van ožeži. Ujutro se probudiš pa na treninge i naravno puno tekućine, jer je vruće. Kad je gotovo odma nazad i opet van ožeži po tekućini kad je bilo vruće cijeli dan. Tako sve do trke.