Autoškola-POLAGANJE A1 KATEGORIJE

Jedan lik

Guest
za pocetak molin administratore da ne obrisu temu vec da je prebace jer ja nisan zna di da je stavin. (y)

zanima me s koliko godina  se mogu polagat testovi za 125 kubika sa koliko godina prva pomoc a sa koliko godin voznja?

molin nekog tko se stvarno razumi da mi pomogne jer san od 100 ljudi dobia 100 razlicitih odgovora (y)
 
a ja se stalno raspitujen o tome, a svi mi drukcije govore. pa ako bi ko moga napisat , al tocno nek se javi
 
Zva san neku auto skolu i tamo su mi rekli da prije 16 i po nesmin ic na voznju
 
Jedan lik said:
Zva san neku auto skolu i tamo su mi rekli da prije 16 i po nesmin ic na voznju

da bi dosao do voznje moras proc ispite, voznja je zadnja, znaci sa 16 krenes, dalje ce te pustit  (y) nemoras imat tocno 16 i pol
 
http://www.hak.hr/page.aspx?pageID=393


(y)
 
Nedavno  sam položio A1 i u autoškolu se možeš upisat sa 15 i pol god. i ić na predavanja i položit znakove i prvu pomoć, a na ispit iz vožnje možeš izaći sa navršenih 16. god.
 
Schumy1 said:
Nedavno  sam položio A1 i u autoškolu se možeš upisat sa 15 i pol god. i ić na predavanja i položit znakove i prvu pomoć, a na ispit iz vožnje možeš izaći sa navršenih 16. god.



(y) (y) (y)
 
aXXo said:
e pa da ja sad u 12.mj polazem onda cu imat 15 i pol a sa 16 na vožnju

odakle si i u koju auto školu ideš

ja tek u sječanj napunjavan 16 pa san ispite mislia riješit prije toga, u koju se to autoškolu može
 
Schumy1 said:
Nedavno  sam položio A1 i u autoškolu se možeš upisat sa 15 i pol god. i ić na predavanja i položit znakove i prvu pomoć, a na ispit iz vožnje možeš izaći sa navršenih 16. god.

u koju autoškolu
 
Jedan lik said:
odakle si i u koju auto školu ideš

ja tek u sječanj napunjavan 16 pa san ispite mislia riješit prije toga, u koju se to autoškolu može


đakovo sa 15 i pol testove i to a sa 16 vožnja ima puno za pisat pa mi se neda sad objašnjavat


AL SE MOŽE UGLAVNOM (y) (y)
 
Mozes ti otic polagat sa 15 i pol...tak sam ja...polozio i testove i prvu pomoc i odvozio sate vjezbe, ali zavrsni ispit iliti voznja kad napunis 16...ja sam na rodendan odmah polago :D sad jos par mjeseci i imam A kategoriju  :dance:
 
jednostavno nazovi ili odi u autoskolu i pitaj sve sto te zanima.. ne znam di ces dobit tocnije informacije nego od tamo..
 
vec san zva auto skolu i rekli su mi da se tek sa 16 i po smi polagat voznja ali san uvjeren da nije tako u svakoj pa cu ih nazvat jos par
 
Jedan lik said:
vec san zva auto skolu i rekli su mi da se tek sa 16 i po smi polagat voznja ali san uvjeren da nije tako u svakoj pa cu ih nazvat jos par


potegni veze
 
Jedan lik said:
vec san zva auto skolu i rekli su mi da se tek sa 16 i po smi polagat voznja ali san uvjeren da nije tako u svakoj pa cu ih nazvat jos par

mozes kad navrsis 16...