avatar

Status
Not open for further replies.

loudpipes

Active member
' Avatar – bez uvredljivih i eksplicitnih sadržaja, bez golih stražnjica i spolnih organa. Povreda ovog pravila za sobom povlači sankciju od 10 dana zabrane pristupa forumu. '

ovo je iz vaseg pravilnika u vezi avatara......ne vidim na mom avataru golu straznjicu,spolni organ,nista uvredljivo ni eksplicitno

cemu 20% upozorenje ?
 
neznam..al meni nije baš dobro kad ga gledam..

i mislim da znaš o čemu se radi....
 
Članak 260. KZ-a

(1) Tko životinju teško zlostavlja ili izlaže nepotrebnim mukama ili joj nanosi nepotrebne boli ili je radi svog iživljavanja izlaže patnjama,
kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do šest mjeseci.
(2) Tko kazneno djelo iz stavka 1. ovoga članka počini radi dobivanja oklade ili drugog pribavljanja imovinske koristi,
kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.
(3) Tko iz nehaja uskratom hrane ili vode ili na drugi način izloži životinju za vrijeme njezinog prijevoza tegobnom stanju kroz dulje vrijeme,
kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri mjeseca.
 
masta radi svasta.... di si ti sve to vidjela u ovoj slici..... :misli:

zasto netko misli da to nisu 2 psa u igri ?
 
milanche said:
Avatar je stvar osobnog izricaja


Sented via iBok signature like house!!
slazem se,i opet kazem,ova slika moze prikazivati masu raznih situacija,ja tvrdim da sam slikao 2 psa u igri
 
loudpipes said:
slazem se,i opet kazem,ova slika moze prikazivati masu raznih situacija,ja tvrdim da sam slikao 2 psa u igri

  :misli:

- imaš neku veću sliku, da mi to stručno ocijenimo  :mrgreen:



        ... mislim - istu, ali u većoj rezoluciji          :LOL:
 
loudpipes said:
slazem se,i opet kazem,ova slika moze prikazivati masu raznih situacija,ja tvrdim da sam slikao 2 psa u igri

Dva psa u igri sa posudom kečapa :LOL:
 
Mislim da se u ovoj temi dovoljno pisalo, i da je sve jasno. Kome nije - žao mi je.
 
Status
Not open for further replies.