Balaton

zvjerko rider

Well-known member
Trebam pomoć. Bili smo na Balatonu sa motorima ali tome ima 15-ak godina. Dolazili smo sa "donje " strane i vozili smo se na lijevu stranu jezera. Ne mogu se sjetiti gdje smo prolazili pored jednog caffe bara koji je lagano na brdu sa lijeve strane ceste i ima super pogled na jezero. Bilo je i puno bajkera. Ako netko zna otprilike lokaciju 👍👍🍺
 
Moram dignuti ovu temu jer se već rade neki dogovori ali pošto nisam u tijeku ako neko ima info za ovu godinu neka stavi u temu jer službene informacije su mi nekako zbrkane. Znam da su imali susret početkom šestog mjeseca a na službenoj stranici sada ima svega.
 
Ne idi prije ljeta. Bio prije 15 godina na F1 u 8 mjesecu i prolazili Balatonom. Ludilo.

Prije 3 godine odradili turu Mađarske motorom početkom 5 mjeseca i bili na Balatonu. Nigdje nikoga. Pustoš. Sve zavoreno. Jedva našli restoran da nešto pojedemo.
 
Ne idi prije ljeta. Bio prije 15 godina na F1 u 8 mjesecu i prolazili Balatonom. Ludilo.

Prije 3 godine odradili turu Mađarske motorom početkom 5 mjeseca i bili na Balatonu. Nigdje nikoga. Pustoš. Sve zavoreno. Jedva našli restoran da nešto pojedemo.
Ma znam da je ta varijanta ali bio sam isto prije 15-tak godina baš kada je susret i onda je ludnica. Iskreno jedan od boljih susreta na kojima sam bio. Početkom je 6-og mjeseca samo što im na službenim stranicama za par susreta u godini nešto stoji Budimpešta a svi su ustvari u kampu na Balatonu pa neko dešavanje u Budimpešti . .. U kampu je zakon.👍
 
Last edited: