Balkanska rapsodija

kosta said:
Odlično.
Svaka ti čast , ali skidam sombrero tvojoj dragoj (treba to izdržat).
Nije mi jasno kak niste platili ulazak u Albaniju (10e) :misli:

I ja sam se iznenadio ali ništa nas nisu tražili, ni eura, na prolasku kroz Kosovo smo dobili nekakve knjižice kao osiguranje ali isto tako nam nisu ništa naplatili... :wink:
Valjda su se sažalili nad nama kad su nas vidjeli onako natovarene i izmorene  :mrgreen:
 
clox said:
zahvaljujem ti se na trudu, ovo je bilo cisto zadovoljstvo pratiti
znam koja je tlaka napisati takav putopis
nego, hrabro je oslanjati se na Diners, prema mom iskustvu ne
funkcionira u mnogim zemljama (imao sam problema u Slo i Sk,
to se sigurno sjecam)
U CG sam je slucajno potegnuo i nije bilo problema

Nema na cemu  :wink:

nije bas da smo se samo na Diners oslanjali ali kako su bili praznici ona 4 dana a Anina sestra nam je zaboravila uplatiti na moj maestro ostali smo samo sa Dinersom kojim smo kupovali u CG, sreca je da oni još uvijek rade sa Dinersom preko one pegle a ne elektronski, tako da smo tek u HR skužili da je kartica riknula, tj. da je ne moze očitati uređaj zbog greške na kartici...  :?

 
Loki said:
Odjednom trči konobar i nešto lupeta na albanskom i mene zove da dodjem.... kad ja dodjem do motora i imam i šta vidjeti, motor leži, propao nogar kroz asfalt, pomažu mi konobari podici motor ja psujem ko kočijas...mislim da albanija da tad nije cula takve psovke....pukla ručica kvačila i to na samom vijku za podešavanje, ja lud  :eek:pakoljut: :punk: ne mogu vozit dalje...
Kad konobar sjeda u auto i ode nekamo te nakon 10 min se vraca sa nekim starim, stari uzima ručicu i jedno sat vremena studira oko nje, ja još luđi....uzima rucicu i ode tek nakon sat vremena se vraca sa zavarenom ručicom, ja sretan ko malo dijete, sastavljam kvacilo, placam 10 eura i možemo nastaviti prema Baru.
Mislio sam da je to slucajnost, no i meni se slicna stvar dogodila na ulazu u Al., barem ono oko propadanja asfalata, tj. nozice motora u asfalt.. Da drustvo nije skocilo, bilo bi svega.. ne samo svoj, vec bi razbio i tudje motore, a i uvijek spreman kontraadmiral Chimpa je nasao rjesenje u svome cudnovatom kuferu.. plocica je zakon.
 
marek said:
Mislio sam da je to slucajnost, no i meni se slicna stvar dogodila na ulazu u Al., barem ono oko propadanja asfalata, tj. nozice motora u asfalt.. Da drustvo nije skocilo, bilo bi svega.. ne samo svoj, vec bi razbio i tudje motore, a i uvijek spreman kontraadmiral Chimpa je nasao rjesenje u svome cudnovatom kuferu.. plocica je zakon.

Ja sam uvijek inace stavljao rukavicu pod nogar ukoliko mi je i malo bio sumnjiv teren i odlično funkionira....naravno savjet od AnteK tak da nije bilo ni sumnje u njega  :wink:

Samo sto mi se taj put učinilo sve ok...nisam ni pomislio da bi tu mogao propasti  :?
 
Odlično (y).Divim se tvojoj curi na suvozačevu mjestu. :naklon:Nadam se da ćemo jednom i taj dio bivše juge obić! Zanima nas onaj smještaj  u Kalampoki. Cijena, lokacija, kako ga najlakše nać?
Još jednom: za putopis i fotke  (y) (y) (y)
Ljiljana
 
Bravo Loki i Ana!

Nego, jel to ja dobro vidim da je ona cijeli put provela u običnim trapericama? I jesu to neke tenisice?  :shock:
Muškarac fino u ful opremi, a ženska se vozi...  :mrgreen:
 
danek said:
Odlično (y).Divim se tvojoj curi na suvozačevu mjestu. :naklon:Nadam se da ćemo jednom i taj dio bivše juge obić! Zanima nas onaj smještaj  u Kalampoki. Cijena, lokacija, kako ga najlakše nać?
Još jednom: za putopis i fotke  (y) (y) (y)
Ljiljana

Bok,
što se tice smještaja u Kalampaki, kad se ide iz smjera Larisse prema Kalampaki na samom ulazu u grad, 100 metara prije sa lijeve strane je Lidl a sa desne strane apartmani Sofija, jako uredne sobe sa vlastitim kupatilom, tv-om 500 metara do samog centra. Cijena 20 EUR za dvoje
 
Svaka čast ljudino,a posebno Ani koja je to sve stojički tj. sjedeći izdržala !!!!
 
Ako ste pažljivije čitali shvatit čete da je Loki od 21 dana 23 bio pijan zato da nije bilo Ane nebi dalje od Sarajeva došo  :LOL:
 
urarmili said:
Ako ste pažljivije čitali shvatit čete da je Loki od 21 dana 23 bio pijan zato da nije bilo Ane nebi dalje od Sarajeva došo  :LOL:

Da, da...
Ovo sam i ja pomislio... :mrgreen:

Šalu na stranu, stvarno ste napravili odlično putovanje i kao i uvijek sa stilom...
Svaka čast oboma, a nadam se da ću sljedeći put biti malo manje zauzet. Za san je kriva Jana (Božica), tu ne mogu ništa...
:mrgreen:
 
urarmili said:
Ako ste pažljivije čitali shvatit čete da je Loki od 21 dana 23 bio pijan zato da nije bilo Ane nebi dalje od Sarajeva došo  :LOL:

:LOL: :LOL: ja ne bi ni do Banja luke stigao bez Ane, u najboljem slučaju digao šator na Zalužanima  :mrgreen:
 
Gasho said:
Da, da...
Ovo sam i ja pomislio... :mrgreen:

Šalu na stranu, stvarno ste napravili odlično putovanje i kao i uvijek sa stilom...
Svaka čast oboma, a nadam se da ću sljedeći put biti malo manje zauzet. Za san je kriva Jana (Božica), tu ne mogu ništa...
:mrgreen:

Ma glavno je da te nije grlo boljelo  :mrgreen:
Ma ti si se kao domacim pokazao tako da opravdanja nisu potrebna.... samo nam žao što ovaj put nismo vidjeli Dašku i malu Janu....

Ali bit ce vremena i putovanja  (y)
 
Loki said:
Ma glavno je da te nije grlo boljelo  :mrgreen:
Ma ti si se kao domacim pokazao tako da opravdanja nisu potrebna.... samo nam žao što ovaj put nismo vidjeli Dašku i malu Janu....

Ali bit ce vremena i putovanja  (y)

A znaš, to ti je kod nas običaj. Dodješ, doneseš poklon i vidiš ih... :jesus:
 
Gasho said:
A znaš, to ti je kod nas običaj. Dodješ, doneseš poklon i vidiš ih... :jesus:

Došli, donjeli poklon al gazda zaspao  :jesus:
 
bravo majstore,
baš mi je drago da si se dobro proveo i bio zadovoljan, pa i Kosovom(sad će barem na  www.bjbikers.com-u mirno spavati  :LOL: ), javim ti se kad se vratim, da čujem "uživo" detaljnije... (y) (y)