Baotian-iskustva

phantom

New member
Cuo sam vec par prica o tim skuterima, netko kaze da su losi, a netko ih hvali.. Kakva su vasa iskustva, da li ga je tko ovdje kupio...da li se ipplati dati 4000 kn za to? Ppozdrav svima!
 
Frend ga je kupio prije 3 god. Nakon 2 mj. prvi kvar- neće paliti, itd. Kvarovi se samo nizali, a kilometri ne.
Bolje skupi još koju kunu pa kupi rabljeno s kojim se budeš više vozio i bio zadovoljniji.
 
promisli...zar nesto sta vrijedi 4000 kn je kvalitetno? Bolje skupi jos toliko i kupi neki polovni skuter od piaggio familije i malo ga sredi i na konju si, ovaj skuteru :)
 
knocker a znam da nije kvaliteno..al opet koliko bih se ja vozio, a to bi bilo par km dnevno, valjda bi mi posluzio...nadam se da bi radio 2-3 sezone...(?!)  :wink: 
 
ja sam vozio to malo govno ma ono strasno  :palacdolje:

to se sve nesto uvija a "kocioni sistem" su u teska banana

ako imas jos nest para pa kupis nesto postenije- piaggo agregat preporucujem

a ako nemas para za tako nesto ili nezelis dat ja ti preporucujem jedan malo bolji bicikli  :wink: :mrgreen: :bicikler:
 
phantom said:
Cuo sam vec par prica o tim skuterima, netko kaze da su losi, a netko ih hvali.. Kakva su vasa iskustva, da li ga je tko ovdje kupio...da li se ipplati dati 4000 kn za to? Ppozdrav svima!

i ja sam čuo par priča, a netko da ih hvali... moram priznati da nisam. puno pametnije je uzeti neki rabljeni skuter provjerene kvalitete.
 
phantom said:
knocker a znam da nije kvaliteno..al opet koliko bih se ja vozio, a to bi bilo par km dnevno, valjda bi mi posluzio...nadam se da bi radio 2-3 sezone...(?!)  :wink: 

Ja sam ga vozio par puta, ali vidis da ti ljudi pisu da su kvarovi ucestali. A sjecam se ducana gdje je tip prodavao te skutere, vise ih je bilo u servisu negoli u prodajnom salonu. Ipak, bacit 4000 kn nije mala stvar. Radije kupi polovni piaggio.
 
Neznam za ove gore, ali ja ga imam napravio sam preko 10 000km bez kvara, (jednom zaglavio automatski čok) (y)
Mjesečno nemrem zapit 40kn goriva jedini je problem servis pa ti ga preporučam samo ako se razumiješ u motore tak da si ga možeš sam održavat (y)

A kaj se tiče bremzi i uvijanja, da isto smeče ko i svaki drugi skuter... :palacdolje:
 
Frend ga je kupio i nakon 3 dana mu ispao semering s radilice! :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ma kupi rabljenog,runnera,nrg,stalker,sr 50 ali samo baotian neeeeeeee...
to cetverotaktno smece ti ne pije nista ali isto tako i nejde nista-60km/h,ma ni toliko...u brdo ne vuce nista!!!
 
Danas sam cuo od frenda da je tih Baotiana bilo dobrih i losih serija..a kak ljudi pricaju izgleda da je tak, nekom sve odlazi, a netko se vozi bez brige, kao npr moj susjed koji ga je kupio proslo ljeto i napravio 4-5000 km bez ikakvog kvara.. Hm..ne znam ni sam sta da radim..dal da uzmem neki polovni.. A radje bi uzeo nesto novo, ipak je novo novo pa makar to bio i Baotian..pa ako nest ode barem imam garanciju! A i servis mi je u blizini!  :D U svakom slucaju hvala vam na savjetima, napisat cu vam jos sta cu kupit! :) Pozdrav svima!
 
phantom said:
knocker a znam da nije kvaliteno..al opet koliko bih se ja vozio, a to bi bilo par km dnevno, valjda bi mi posluzio...nadam se da bi radio 2-3 sezone...(?!)  :wink: 

radi se o tome da ti je to velika lutrija, po mome misljenju prevelika. Tko zna, mozda ti bude i radio besprijekorno, ima ljudi koji kazu da nikad nisu imali problema sa kvarovima.

Ali, budi spreman na veliku vjerojatnost frustracija, i to ne beznacajnih, kad ti skuter otkaze na plus 40 na uzarenom asfaltu, a ti si samo par km od cilja... Tih "samo" par km ce ti u tom trenutku izgledati dulji od ekvatora :)

Radi se o tome da je tu najveci problem nepredvidivost, i iako imas jamstvo na skuter, to ti nista ne znaci kad nasred ceste ostanes u kvaru, i onda za dva dana opet tako, pa za tjedan opet...

Ukratko, ako mozes dodati par k kn vise, dodaj. Pa jebate, vec za 130 kuna mjesecno mozes voziti skuter provjerenog i kvalitetnog branda, kao sto su Kymco, Piaggio ili SYM.
 
Za te novce bolje kupi Playstation 3 i kupi si Moto GP pa se tamo vozi na puno boljim motorima.
 
Frend je s X-osmice opal pa bar 7 puta od toga se 2 puta zakuco u auto, motor juri i dalje! Samo bez oklopa! :mrgreen: :mrgreen:
 
puno se prodaju = jeftini

ovlasteni servidi baotian = puno rade ( ne zaradjuju puno zato jer se kvare u roku garancije )





to ti je kao da si kupis sekundarno ljepilo i zaljepis si gumu na biciklu i nakod par dana pocne pustat tako se ovo pocne kvarit