Barbariga Istra

motobubi

New member
Ako vas put nanese u Barbarigu , Istra ,svakako su za preporuku pizzerija i slastičarna .cjene najnormalnije pizza velika 35 kn javite se Ismaelu(konobar koji nas je doćekal na ulazu ) i recite da ste bikeri sigurno bude pal neki popust.posluga je po mojem mišljenju iznadprosječna dapaće još nigdje nisam doživel da se osoblje tolko rastrčalo oko mene i mog društva  .za svaku pohvalu,čak su nas počastili sa  domačom travaricom i klinci su dobili sladoled.U njihovoj slastičarni Tropicana 1 (preko ceste 50m dalje od dvojke )ista situacija usluga za sve pohvale .obe Tropicane se nalaze na samom ulazu u Barbarigu kad se dolazi iz smjera Peroja  i Fažane
 
motobubi said:
Ako vas put nanese u Barbarigu , Istra ,svakako su za preporuku pizzerija i slastičarna .cjene najnormalnije pizza velika 35 kn javite se Ismaelu(konobar koji nas je doćekal na ulazu ) i recite da ste bikeri sigurno bude pal neki popust.posluga je po mojem mišljenju iznadprosječna dapaće još nigdje nisam doživel da se osoblje tolko rastrčalo oko mene i mog društva  .za svaku pohvalu,čak su nas počastili sa  domačom travaricom i klinci su dobili sladoled.U njihovoj slastičarni Tropicana 1 (preko ceste 50m dalje od dvojke )ista situacija usluga za sve pohvale .obe Tropicane se nalaze na samom ulazu u Barbarigu kad se dolazi iz smjera Peroja  i Fažane

ili iz Vodnjana...whatever...samo je jedan ulaz u Barbarigu...  :jesus:
pizzerija je ok, ali ako se želite malo kvalitetnije najesti, postoji konoba Bukaleta, di ćete naći za 40-tak kuna cijlei meni.... dnevno budu obično 3-4 na ponudi...  :wink:  .... odma na ulazu u Barbarigu skrećete desno i samo pratite putokaz...  :wink:
btw, meni je pizza osobno puuuuno bolja u pizzeriji Katarina, koja se nalazi odma do maloprije navedene Tropicane... a i  limunada im je nenadjebiva  (y)..,  a imate i biljar na terasi da odigrate dok čekate klopu....  :wink:
 
Mi bili prije desetak dana u Barbarigi, i samo da spomenem da je u gore navedenoj pizzeriji Katarina od ove godine otvoren i internet caffe, tako da dok čekate svoju pizzu ili neko drugo jelo, ili ste jednostavno došli na pivo, možete iskoristiti priliku i javiti se putem neta  :mrgreen:
Mili svaka čast na tome  (y)
 
ta tropicana takozvana pizzeria i sve ostale tamo drže šiptari koji vas vuku za rukav(što mi ide na živce) objekt izgleda ko kontejner za WC ...

moja topla preporuka je da odete kilometar više u selo betiga gore su tri pristojne konobe s odličnom hranom po  povoljnim cijenama... konobe Bukaleta  danijela i Betiga.... imaju dnevne menije po niskim cijenama ....
 
Matek said:
ta tropicana takozvana pizzeria i sve ostale tamo drže šiptari koji vas vuku za rukav(što mi ide na živce) objekt izgleda ko kontejner za WC ...

moja topla preporuka je da odete kilometar više u selo betiga gore su tri pristojne konobe s odličnom hranom po  povoljnim cijenama... konobe Bukaleta  danijela i Betiga.... imaju dnevne menije po niskim cijenama ....
upravo tako i isto tako je posluga i ljubaznost za svaku pohvalu ...  (y)

monstrum said:
samo je jedan ulaz u Barbarigu...  :jesus:
krivo  :wink: