Bec ???

K_A_W_A

New member
Planiram sledeci vikend za Bec, pa me zanima, jel zna neko gde mogu naci povoljan smestaj, a da je u gradu? Jel treba rezervacija, cene i radno vreme? Adresu neke moto radnje sa opremom, radno vreme  i jos ako ima nesto zanimljivo. Naravno idem i u Louis. Krecem cetvrtak/petak i vracam se u nedelju. Koristim GPS, tako da imam pomoc za nalazenje ulica ;)
P.S. Video sam jednu temu ovde za neke moto radnje u becu sto mi pomaze, ali mi je smestaj najbitniji.
Hvala u napred.
 
jedan luis
Adresa
Kagraner trgu 20
A-1220 Wien-Nord


i drugi

Adresa
Trst put 258
A-1230 Beč-Jug
Tel (0043) 1-698 66 33
Fax (0043) 1-698 66 33 30

Radno vrijeme
Mon-Fri 9,00 do 20,00 sata
Subota 9:00 do 18.00 sata




 
HEIN GERICKE

Floriani gasse 55                                                     
Wien -Mitte

Dassanovskyweg 2/2
Wien -Nord

Triester strasse 230
Wien Sud

Radno vrijeme
pon-pet 9:30-20:00
sub 9:30-18:00
 
mi smo odsjeli u hotelu bonsai koji nije bas u samom centru, ali nije ni daleko. malo pretrazi na netu hotele bonsai pa ces naci i cijene. mislim da smo sobu s duplim krevetom placali 70ak eura. vise se ni ne sjecam. blizu tog hotela ti je i njihov lokalni vlak koji te vodi direktno u centar. ne preporucam odlazak u sami centar beca autom jer je parkiranje koma u dva smisla. koma sto se tice cijena a i mjesta za parking. centar moras vidjeti (pocevsi od Kartner strasse) pa sve lijepo uzduz i poprijeko. obavezno vidjeti Karlskirche (valda se tak pise) tj Karlovu crkvu i autom otci do Schonbruna. u stvari, ovo je sve skupa zanimljivo, ako zelis razgledavati grad...
 
Pred više godina bio sam u hotelu "Ananas". Odličan omjer cijene i kvalitete (cca 50tak€ jednokrevetna soba s doručkom). Doručak je bio buffet za ubijanje. Hotel ima i svoju podzemnu garažu tako da je motor na sigurnom, a S Bahn je bio odmah ispred hotela. Za preporučiti, osim ako se u tih 4-5 godina nije nešto drastično promijenilo.