Benda Napoleon 450 bobber

ODST

Well-known member
Nesto novo kod kineza 😮

450ccm V2 50hp 5700$

 

Attachments

  • Screenshot_20240115_195520_Opera.jpg
    Screenshot_20240115_195520_Opera.jpg
    238 KB · Views: 0
Ma sve je to isto, sve poslat u Japan od kud su i dosli...

Al ovaj bobber lajkam
 
  • Haha
Reactions: ODST
Meni ovo uopce ne izgleda lose za nekoga tko tek krece sa motorima, a voli ovaj tip motora. Vozio bih i ja ovo, ali mi se cini da bi moglo biti gabaritima malo. Uglavnom, za 3500€ ne mislim da ima bolje u ovom stilu.
 
Ne izgleda ti lose kad su bas sve kopirali a u tvojoj glavi je percepcija takvog pravog motora.😂
Da, svjestan sam da je ovo jeftini knockoff Kinez koji samo izgleda kul, ali za 3500€ koliko pise u clanku da kosta ni ne treba ocekivati vise. Ako ga se shvati kao jednokratni proizvod koji ce se koristiti par godina, kvazi kao zamjenu za skuter, ne treba mu traziti mane.
Ja ga ne bih kupio, ali vjerujem da ce imati svoju publiku.
 
Da, svjestan sam da je ovo jeftini knockoff Kinez koji samo izgleda kul, ali za 3500€ koliko pise u clanku da kosta ni ne treba ocekivati vise. Ako ga se shvati kao jednokratni proizvod koji ce se koristiti par godina, kvazi kao zamjenu za skuter, ne treba mu traziti mane.
Ja ga ne bih kupio, ali vjerujem da ce imati svoju publiku.
Za 3500e bi ga sad otisao kupit, al ako i dođe kod nas, bit ce bar 6000e
 
  • Like
Reactions: WraGG
Kuzim te, vise sam regirao na opcenitu situaciju gdje su kinezi poceli iskakati iz pastete. Da je jedan, tipa CF, onda bi se jos nesto i prodalo sto bi znacilo stabilniju mrezu. Ovako ce se sve opet svesti na poneki kontejner iako ih ovaj put nece prodavati u Pevecu pored miksera nego ce imati svoja prodajna mjesta. Pitam se samo kolilo dugo.
 
  • Like
Reactions: WraGG
Po meni bi najveci problem mogli biti djelovi, bit ce kemijanja sa slicnim djelovima i narucivanjem iz vana, ako vani ima i nekom taj motor nije jedino prijevozno sredstvo onda je to ok...svakako kinezi imaju zanimljivi motora...

Koliko sam vidio taj Benda je valjda Keeway ili kako vec, al nisam siguran, a taj Keeway je vec dugo na cesti
 
Nemam pojma. I meni se svidja iako mi je malo premoderan, a i zvuk mu je katastrofa.
 
Pa da, zato kazem da mi je malo premoderan. Moras shvatiti da bi neki ne-TFT instrument kostao puno vise. Ovoga su samo posudili od nekog drugog modela i eventualno promijenili software radi izgleda. A vjerojatno je ista stvar i sa lampom.