Benduro 7 - 2018., Livno

Jesi li i ti od onih koji misle da za benduro trebaju posebni motori, gume, pripreme, trening, tečajevi...?
 
Dado33 said:
Jesi li i ti od onih koji misle da za benduro trebaju posebni motori, gume, pripreme, trening, tečajevi...?
Je.

Poslano sa mob

 
Benduro je po definiciji netradicionalni događaj (vidi Benduro 1) na kojem se čvrsto drži do tradicije, a svi znamo da je po tradiciji Benduro uvijek na početku 5.mj.
Osim toga, Ante je već krenuo. Nemreš sad mjenjat. Doći će čovjek dolje, pa čekat...
 
Opet ovo?!
Opet Livno?!
Doklen bratjo?!
Šta je sa više sa tom Slavonijom?
Zar iseliše svi iz slavonskog čeptera u Dablin?
Neće valjda opet da nam prodaju priču da nemaju planina i brda za vožnu?
Bijah nedavno za nezakonitom u bioskop da gledam američki film imah šta da vidjeh.
Lagaše nas bratjo!
Slavonija je brdovita ko Himalaja!!!
Fotos ne ume da laže!!!



Od Vinkovaca do Slavonskog Broda ima barem dvestahiljada metara nadmorske visine!
Ni pokretni fotos ne ume da laže!!!

https://www.youtube.com/watch?v=RH2bmBcYxD0

Doklen?!!!

Ja ne dolazin.


 
Dao je klincu smartphone da se zabavi, dite ka dite....



Poslano sa iPhoneX i crkvenog tornja...mit Tapatalk
 
2wheels4life said:
Bevanda Enduro, obratite paznju na redosljed!!  :mrgreen:

Brane ga je ispripada garant  :mrgreen:

Bevanda Enduro je event sa fokusom na druzenje, trek zna imat nekih tezih djelova, ali sve se to prolazi bez posebnog motora i posebnih guma i posebnog skila.  :021:

da ja vozim on bi gusta i smija se i odavno zapitkiva kad ce Benduro ovako samo malo brumajem  :LOL:
 
Branko-ST said:
da ja vozim on bi gusta i smija se i odavno zapitkiva kad ce Benduro ovako samo malo brumajem  [emoji38]
Spizdija si mi Benduro sedan. [emoji30]

Poslano sa mob

 
Vidimo se ako ne pogodite vikend u maju kad mi se ženi kum... nisam valjda te k. sreće...  :shock:

P.S. ovaj put pojačajte hranu, da Gogo ne mora opet naručivati porodične pice, ništa nisu valjale zadnji put  :D
 
2wheels4life said:
Presta je bit nov cin si ga odvea iz ducana  :mrgreen: Znaci ides  :LOL:

Padanje je u enduru normalna stvar i cesto se pada, samo se moras naviknit na to
i prestat brinit o motoru, to je obicna nakupina zeljeza i plastike kojoj stvarno nije bitno
sta radis sa njome
  :LOL:

Sviđa mi se ova definicija!
 
orlaa said:
Vidimo se ako ne pogodite vikend u maju kad mi se ženi kum... nisam valjda te k. sreće...  :shock:

P.S. ovaj put pojačajte hranu, da Gogo ne mora opet naručivati porodične pice, ništa nisu valjale zadnji put  :D

Sira obavezno da bude  :LOL:
 
orlaa said:
Vidimo se ako ne pogodite vikend u maju kad mi se ženi kum... nisam valjda te k. sreće...  :shock:
Zato na vrijeme reci kumu da se ne ženi prvu polovicu 5 i 7. mj.