beneli tnt ??? savjet.

emma

New member
ovako imam priliku uzeti beneli tnt u odlićnom stanju sa malo km . no neznam ništa o tom motoru . vizualno mi se jako  sviđa . no kako je to sa servisom eventualnim djelovima, koji su mu najćešći kvarovi.  upomoć.
 
po testovima koje sam čitao u svoje vrjeme odličan motor, jedino su mu zamjerili malo višu potrošnju nego ostalim motorima u klasi , djelovi ? koliko znam kinezi su vlasnici tvornice .
 
To si valjda čitao plaćeni oglas a ne test  :mrgreen: Inače idealan motor ako se želiš "oženit" za njega doživotno  :mrgreen:
 
ako je benelli u čk onda mogu potvrditi da je motor u odličnom stanju jer sam sjedio na njemu i slinio oko njega, čak mi je bilo i ponuđeno da ga vozim, ali nisam htio jer nisam više tako mlad  :mrgreen: vlasnik si da truda i voli takve, ajmoreći, egzotične motore (y)
malo smo pričali i o održavanju i sličnom i veli da su prvi modeli imali nekih sitnih mana, ali je on sve i svašta izmijenjao na njemu dok ga je uzeo, jedino problematično u pogledu održavanja je to što si osuđen da si servise sam radiš ako hoćeš da budu napravljeni kako spada jer navodno kod nas to neće i(li) nezna raditi čak ni zastupnik/uvoznik, uglavnom dosta smo pričali tada, ako je to taj, moja preporuka (y)
 
Ima jedan koji je kod jednog našeg majstora kojeg skoro svi tu znamo i već godinama stoji neupotrebljiv, skoro novi.
Tim motorima je bila a izgleda da i sada je boljka elektronika, koliko čitam za nove daju dvije godine garancije. Inaće opak izgled.
 
emma said:
ovako imam priliku uzeti beneli tnt u odlićnom stanju sa malo km . no neznam ništa o tom motoru . vizualno mi se jako  sviđa . no kako je to sa servisom eventualnim djelovima, koji su mu najćešći kvarovi.  upomoć.

malo procackaj talijanske forume, sigrno ima jos entuzijasta koji su nasli rjesenja...
 
BeLa-Vg said:
Pa nije da ih nema :misli:
Meni od početka zanimljiv motor.

http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search_ads&keywords=benelli&categoryId=12046
o ovom prvom sam ja pisao, motor je uredan, servisiran i vozi se, stanje odlično iako je najjeftiniji (y)
 
hvala svima . iako mi je motor predobar  ništa od kupovine . bojim se da bi ga onda imali zauvjek.