benelli 491

Streetfighter

Active member
Ima ko kakva iskustva snjim??
imam priliku uzet jednog za ok lovu, pa me zanima ima li kakvih mana?




Ako netko prodaje kakav skuter 50ccm nek mi se javi na pp :wink:
 
Ja ga imam već 6 godina, sve 5, jedino su nosači od plastika malo lošije izvedeni, ali to se lako pojača. Inače prva liga, minarelli mašina, možeš kupit tuning dijelova koliko god ti srce želi (i novčanik dozvoljava!) Moj je već 3 puta bio na kompletnom tuningu, ali mi je kit riknuo pa čekam vrijeme da skupim lovu i kupim novi kit i auspuh pa na stazu. Inače skuter super, odlično leži i mašina ta je jedna od cijenjenijih! Stavit ću ti sliku svog kad pronađem.
 
Evo slike, tu je bez auspuha, bio je u fazi slaganja i tak...
 
Kao što vidiš, felga zadnja je od aeroxa jer sam uzeo njegovu mašinu jer je moja bila zračno hlađenje, a ova vodeno pa je bolja za friziranje(barem se meni tako pokazalo).Benelli je meni ljubav velika, mane nikakve, stane kaciga ispod sica bez problema, a servisirat ga možeš u bilo kojem servisu, i aeroxi i sr-i stari i malagutiji imaju te mašine, nema greške. A i stalno polovnih rezervnih dijelova imaš za to, pogledaj oglasnik na forumu od svijetskutera.com. Za koliko ga možeš uzet, ak se smije znat?
 
Koliko km? Ako je u dobrom stanju, uzmi, nećeš fulat.
 
motor je dobar ali ,nema nigidi dijelova za  taj skuter ,i zracno je hladenje,mislim nista posebno...uzmi ga ak je za male pare
 
runer180sp said:
motor je dobar ali ,nema nigidi dijelova za  taj skuter ,i zracno je hladenje,mislim nista posebno...uzmi ga ak je za male pare

kaj si ti puko? pa to je minareli mašina bokte...
 
A daj mi reci kojih to dijelova nema? Zastupnik za benelli postoji u hrv, tak da se i plastike mogu naručit vjerojatno, a ostalo sve paše kao i sa svakog minarellija! Uostalom, ima svako malo ekipe kaj prodaju i plastike i ostalo. Ja doma imam kompletno rezervne sve kaj sam kupio polovne.
Slušaj wayndera, zna on!
 
bio ga pogledat danas,
zračno hlađenje,sve original osim auspuha,treba nove gume i bateriju..
vjerovatno ću ga uzet.
e sad koje gume kupit?  :misli:




ps. cijena je i bolja nego šta sam mislio :)
 
IgorZ said:
bio ga pogledat danas,
zračno hlađenje,sve original osim auspuha,treba nove gume i bateriju..
vjerovatno ću ga uzet.
e sad koje gume kupit?  :misli:




ps. cijena je i bolja nego šta sam mislio :)

ja bih preporučio Bridgestone Molas, a ostali vjerovatno Savu(zbog cijene)
Bridgestone je cca. 400 kn/kom, ali je po meni daleko ispred drugih
 
Ja bi predložio bridgestone battlax, ali također skupe, ili dunlop runscoot 207, ali te su gume za one koji se ne misle vozit puno po kiši jer onda ne drže. A sava je uvijek solidan izbor. Ako ćeš trebat bilo kakvih rezervnih dijelova originalnih, pošalji na private kaj pa ću vidit kaj imam i to ti sve jeftino mogu dat.
 
runer180sp said:
aha vidim koliko se kuzis u taj motor poozz uzvajte (y)  (y)
Kaj je to trebalo značit?
 
runer180sp said:
koliko vas govori o skuterima a nema pojma nista o njima...... (y)

koliko smo uspjeli skužit iz jednog jedinog posta nemaš ni ti pojma o njima zato ti je bolje da šutiš, i počneš razmišljat u koju ćeš se srednju školu upisat :jesus: