Benelli Leoncino 800 trail

pa3q

Well-known member
Negdi oko Nove godine u Motopuls-u je negdi pri pocetku bila reklama za navedeni. Odusevia me izgledom. Vec duze vrime trazim takav scrambler u stilu James Deana...
Jos prosle godine sam kupia smikersku jaknu, rebe i cipele, sve od Revit-a. I kaciga Shark, ona jet s maskom, mat crna. Zena me zafrkava da mi samo stoi u ormaru. Ipak, to nie look za enduro motor. Ali ovaj izgleda savrseno. Otisa san u ducan i uzivo je jos lipsi. Ciena na popustu 8.700 eura. U Njemackoj, uz uvoz i s prievozom, dvi godine star skoro 7.500...I taman kad sam izgubia skoro svu nadu slucajno naidem na dva oglasa s demo motorima. Jedan sa samo 400, a drugi 1700 km. Oba ciene 7500 eura. I oba su u mojoj zeljenoj boi, mat zelenoj. Otisa sam viditi i odraditi testnu voznju. Odusevljen sam se vratia u butigu. Igracka za vozit, mozda bi stavia jedino drugi volan. Malo caskanja i pitam za popust na kesh. Kaze lik da nema sanse. Ali moram nesta dobiti, bar veliki popust na opremu. Nista ne daju za demo modele. Ali ako ocu uzet novi postoi puno opcia. Ma nema sanse da ce novi bi jeftiniji od demo modela, pomislih. Odma na pocetku pregovaranja lik spusti na 8k. Ubaci registraciu, cca 100 eura. Ubaci transport - 100km od moe kuce (rentanje kombia, gorivo cca jos 100 eura). Kazem da cu razmisliti i da bi jos bacia oko na kacigu za kcer. Nasli smo Shark u vriednosti 260 eura. Kad smo izabrali kaze lik i to moze gratis ako uzmes motor. Prespava sam nedilju i u ponediljak potvrdia kupovinu. U meduvremenu me lik za drugi od 1700 eura nazva i reka da moze za 7000 eura. Ipak sam sretniji s novim, ne planiram ga uskoro prodavati. Isporuka bi 3bala bit do kraja ovog ili povetak sliedeceg tiedna. Zena je vec zabranila daljnje kupovine, garaza je skoro puna. A roba je izvadena iz ormara i jedva ceka da odemo u prvi dir. Ka i ja.
Inace na web-u nema nikakvih zalopojki na motor. U Motoplusu je u proslom broju izasa test na 25000 km i nemaju nikakvih zamjerki osim potrosnje. A i to se moze nastelati. Kazu dae kvalitetom iznad CF moto koie BTW s cienama presisa neke Suzuki modele.
Sve u svemu konacno motor za vikend voznjice😀

 
Konacno dosa doma🥰
 

Attachments

  • IMG20240307110044.jpg
    IMG20240307110044.jpg
    7.7 MB · Views: 0
Uzivo jos lipsi i mocniji💪
 
Heerhugowaard, Noord Holland. Za ljubitelje baluna uz Alkmaar. Vrlo mirno i uredno
 
A gdje su ti zavojite ceste tu da se smije vozit 😁
 
  • Haha
Reactions: Napier
Uvik mozes vozit zmiu izmedu isprekidane linie🤣
Ovoe za giravat po gradu i izlete na plazu. Nade se malo i uzbrdica i zavoitih cesta uz more
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi