Bev. 250 se ugasio!

mrmara

New member
Pogledao sam malo po forumu i vidim da sa "bevovima" ima dosta problema ovih dana, pa tako i ja. Imam Bev 250 star 10 mjeseci sa pređenih 5400 km.
Danas sam se malo vozio po magistrali i nakon nekih 25 kilometara skrenuo sam na lokalnu cestu koja cijelo vrijeme vodi uzbrdo. Nakon nekih desetak
kilometara krenuo sam nazad. U povratku sam vozio lagano jer sam razgledao okolo. Nizbrdica je i gotovo nisam davao gasa. Nakon nekih tri km. sam stao i tu
pocinju problemi, motor se ugasio sam od sebe. Nakon par sekundi probao sam ga upaliti, alanser bi zavrtio i u trenutku kada bi trebao sastaviti otisao bi u prazno.
probao sam par puta malo sam dao i gasa ali nista. Odlucio sam se spustiti cijelu nizbrdicu sa ugasenim motorom i onda ponovo pokusati upaliti. Kod novih pokusaja
opet nista, onda sam sisao sa motora stavio ga na centralni nogar provjerio oba ulja i gorivo, sve OK goriva tri do četri litre. Onda ga ponovo pokušam upaliti i sastavi
udmah. Povratak od dvadesetak kilometara u punom tempu bez ikakvih problema. Napominjem da do sada nisam imao nikakvih problema. Da li je neko već imao ovakav
problem hvala na svakom savjetu!
 
pumpa goriva..koja se nalazi u rezervaru. Ako se opet ponovi...odi reklamirati...jer sa tim je bilo problema vec.
 
bmw m 5 said:
pumpa goriva..koja se nalazi u rezervaru. Ako se opet ponovi...odi reklamirati...jer sa tim je bilo problema vec.
meni se to frendu na beverly 250 sa 8000 km  dogodilo u vožnji da mu riknula pumpa goriva i dao na reklamaciju  kad ono 1600 kn pumpa goriva da nema garanciju,
Bmw dal moj vxr ima isto pumpu goriva u rezervaru ako ne i gdje se nalazi?
 
banley said:
meni se to frendu na beverly 250 sa 8000 km  dogodilo u vožnji da mu riknula pumpa goriva i dao na reklamaciju  kad ono 1600 kn pumpa goriva da nema garanciju,
Bmw dal moj vxr ima isto pumpu goriva u rezervaru ako ne i gdje se nalazi?
koje godiste je motor ? Ovi noviji runneri (vx i vxr RST) imaju elektricnu pumpu goriva... :wink:
 
bmw m 5 said:
koje godiste je motor ? Ovi noviji runneri (vx i vxr RST) imaju elektricnu pumpu goriva... :wink:
moj je vxr 2008 godište i gdje se nalazi ta pumpa goriva?  (y)
a od frenda mi je beverly 250 ie 2008god
 
banley said:
moj je vxr 2008 godište i gdje se nalazi ta pumpa goriva?  (y)
a od frenda mi je beverly 250 ie 2008god
imas je ispod rezervara...izvana. Beverly je ima unutar rezervara komplet sa filterom goriva...slicno kao i auti.
 
bmw daj ti meni kaži kak se kod mene jadi plovak iz rezervara.
 
Ja sam jutros pokušao ići na servis ali da me nemogu primiti prije ponedjeljka.
Dali su tvom prijatelju objasnili zašto nema pravo na garanciju jer nije im pumpa baš jeftina.