Beverli 500 PROBLEM!

Status
Not open for further replies.

mm RV

Member
Molim Vas za savjet, dakle radi se o Beverliu 500 2006.god. jučer nakon kratke vožnje više nije htio upalit. Motor ima novi akomulator, kad ga se pokuša upalit uopće niti ne vergla, a kontakt prihvača. Neznam o čemu se radi, elektropokretač, centralina??  :misli:
Molim bez onih glupih poput dali je nogara gore ili dole, dali je prekidač uključen...  (y)
 
koji si akumulator stavio, da nisi onaj slabiji stavio od 7ah? ali provjeri kontakte kod ručica kočnice, možda ti je i zbog tog.
 
Ma nije u akomulatoru, ispravan je, prekidači na kočnicama su uredu. Bo  :misli:, ima još sugestija??
 
bočna nogara ima isto prekidač .

ali mislim da nije do tog, ako si se vozio pa ugasio i više neče da vergla možda su se žice sa elektropokretača se iskopčale. ili ti je isti krepo.
 
nevjerujem da je zaribo nakon krace voznje-znaci struja. Akumulator prvo..nema veze sto je nov moze crknut,onda dalje prekidac kocnice,nogara i dugme anlasera,dalje anlaser ako to nije onda je moguce da je zaribo :mrgreen: nadji majstora sa instrumentom od oka neces nista nac
 
pa šta se misliš onda, a i bolje da sam ne diraš ništa po njemu dok je pod garancijom. ajd kad bude gotov objasni šta je bilo. lp (y)
 
pa nema veze tu smo za raspravu, rasprava nije na garanciji pa ju svatko može koristiti.

nisam misli da je krepo beverli več elektropokretač(anlaser). da pažljivije čitaš i interpretiraš moje riječi na to bi i izašlo.
 
shock_1  (y) (y)
Ipak je u kontaktu kočnice, šteka malo radi malo ne, mjenjat će ga i sva 5. Hvala lijepo na odgovorima!!
Pozdrav
 
Status
Not open for further replies.