Beverly 125 ili 200, 250?

joke said:
Što si ti pametan (sad bi ovde trebao bit smajlić s izrazom divljenja prema tebi)

Pa prodavač ima obavezu da pomaže, odnosno ne odmaže banci, a primarno je prevara banke ako se prodaje motor koji je uzet na kredit bez jamca. Ti onom koji se interesira ne govoriš na koji je način kupljen motor, nego mu samo kažeš da li ga može ili ne može kupiti sa sigurnošču, nikakve ti specifične podatke o kupcu ne odaješ.
Osim toga meni kao prodavaču je u interesu da mi tržište ne remeti neki kreten s ultraniskom cijenom novog vozila, jer samim time ruši njegovu vrijednost, a tu je i moralna obaveza da upozorim onog koji bi bio prevaren  :mrgreen:

Za one koji čitaju između redaka, ne čitaju pažljivo, neznaju čitati i sl.....

2TL; Cijena polovnog motora je uvjek i prodajni argument za prodaju novog. Postoje motori koji drže cijenu i oni koji je ne drže. Imaš točan primjer crnog uvoza modela Honda Silverwing u RH, čija je pojava srušila cijenu polovnih drastično. Neznam da je netko u to vrijeme i dugo poslije kupio novog Silvera :misli:
 
joke said:
Za one koji čitaju između redaka, ne čitaju pažljivo, neznaju čitati i sl.....

Puno trazis.

Sto sa onima koji "neznaju" pisati?

Inace, cijene polovnjaka su bitne samo preprodavacima, vecini ostalih je u interesu samo da su "realne".

Ako netko pravi problem na trzistu, to su onda ovi modeli koji "drze cijenu", kao sto je to xy-godisnji obicaj
kod automobila sa VW Golfom... za sto je opet odgovorna ljudska glupost.
 
2 tl & cortez, pošto ste kao odgovor na ovaj topic naveli da bi bilo najbolje tužiti prodavača koji vam da informaciju koja bi bila korisna kupcu polovnog motora :misli:, mislim da je daljnja rasprava o općoj situaciji na tržištu polovnih vozila nepotrebna i beskorisna za ovaj topic.
Ako se želite pak o tome ipak prepucavati otvorite drugi topic
 
2 tl & cortez, pošto ste kao odgovor na ovaj topic naveli da bi bilo najbolje tužiti prodavača koji vam da informaciju koja bi bila korisna kupcu polovnog motora , mislim da je daljnja rasprava o općoj situaciji na tržištu polovnih vozila nepotrebna i beskorisna za ovaj topic.
Ako se želite pak o tome ipak prepucavati otvorite drugi topic
Di san ja to napisa da je najbolje tuzit prodavaca koji da neku informaciju????????????
Tvoje je da prodajes motore a lik koji je kupio motor pod punom materijalnom i krivicnom odgovornoscu odgovara za svoje postupke
Vidi sto san ja napisa :shock: :shock: :shock:
od joke
Za one koji čitaju između redaka, ne čitaju pažljivo, neznaju čitati i sl.....
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Dobar si,dobar..... :LOL:
 
Uzmi curi sportcity , nije težak i OK je, a iskreno meni je i ljepši od beverly a na koncu konca i cijena ti je povoljnija.....nemoj se zezati sa rabljenima nego pikni ako ikako možeš novi,mada čak iskreno nisam ni vidio rabljeni sportcity nikad u oglasniku.
 
CatchME said:
Uzmi curi sportcity , nije težak i OK je, a iskreno meni je i ljepši od beverly a na koncu konca i cijena ti je povoljnija.....nemoj se zezati sa rabljenima nego pikni ako ikako možeš novi,mada čak iskreno nisam ni vidio rabljeni sportcity nikad u oglasniku.

Ima ih i polovnih, starih oko 6 mjeseci, ali cijena je cca. 23000 kn.(kupljeni su prije popusta, po cijeni od 26500)
S ozirom da se tijekom ljeta model obnovio (ispuh, air-box, veče spremište, oklopi u boji, dvobojno sjedalo, veči vjetrobran, kromirane zaštitne lajsne) a prodaje se po popustnoj cijeni(24324), mislim da je bolje ići na novog, pogotovo jer postoje mogućnosti kreditiranja preko banaka i kartica, za razliku od polovnih.