Beverly 200 dugo vergla

ghoost

New member
Znaci problem sa bevom,kad odstoji malo duze 1-2 dana jakoo dugo vergla a kad dam kontakt i okrenem rucicu gasa 2 puta prije nego zaverglam upali odmah bez problema.u cemu bi mogao biti problem?!
 
dovod goriva,skini cijev sa karburatora na koju ide benzin,pa zaverglaj i vidi kako baca benzin
 
trebao bi cijelo vrijema dok verglas bacat benzin,ali ne vjerujem da je pumpa otisla ako skuter normalno radi kad upalis,mozda jednostavno treba nova svjecica pa duze vergla,ali me cudi da upali kad odvrnes gas nekoliko puta prije verglanja :misli:
 
Kad upali radi i vuce najnormalnije.je li moze bit nesto do karburatora,nikad nije čišćen niti skidan au u mene je motor skoro 4 godine a mislim da nije ni prije.jedan tip mi je spominjo i ajnšpric diznu u karburatoru i da bi mpzda sve skupa trebalo ocistit...
Svjecica prosla 6-7 tkm,godinu dana na motoru...
 
..čok ti je blokiran..to ti se događa kad ga uopće nemaš,znači nadrukaš gas,i upali na zub...ili ćeš čekat da vergla.. :p

..ugl,poigraj se oko njega..
 
irsel said:
..čok ti je blokiran..to ti se događa kad ga uopće nemaš,znači nadrukaš gas,i upali na zub...ili ćeš čekat da vergla.. :p

..ugl,poigraj se oko njega..

što predlažeš da napravim?
 
..probat nabavit ispravni čok..zamijenit,i ako valja i to je to,kupit ga..

..ja sam ga pustio tako,i uopće mi nije smetalo davat gas prije nego ga upalim...kad je stajao duže od 3-4 dana dam gas 6 puta,i upali na zub.. :) ..i to je tako funkcioniralo.. :p
 
irsel said:
..ja sam ga pustio tako,i uopće mi nije smetalo davat gas prije nego ga upalim...kad je stajao duže od 3-4 dana dam gas 6 puta,i upali na zub.. :) ..i to je tako funkcioniralo.. :p
Tako i kod mene.  (y)
 
rednyaW said:
ak dugo konstantno vergla to znaci da ti je akomulator oke =D

ma bio je i akumulator zajebavo,nije htio nikako ni zaverglat pa sam nadolio malo destilirane u njega i sad je ok...