Beverly 200 i Beverly 250

Shtica

Active member
Dakla dva Beverlya:  oba dva su regana, jedan je moj drugi je od frenda, Bev 200 =  9,000 Kn
                                                                                                          Bev 250 = 12,500 Kn
 
volim ove opsežne i jasne oglase,samo treba stavit novce u dzep i otici po skuter(e)
 
Ako me nešto interesira pošaljem p.p. onome tko prodaje, no ti se nemoj javljat jer takvima kao ti ne prodajem ništa !!!
 
zweitakt said:
volim ove opsežne i jasne oglase,samo treba stavit novce u dzep i otici po skuter(e)
Ma ko je vidia stavljat osnovne potatke u oglas, tipa god., km,...
To samo redikuli rade 8)
 
Shtica said:
Ako me nešto interesira pošaljem p.p. onome tko prodaje, no ti se nemoj javljat jer takvima kao ti ne prodajem ništa !!!

Tvrdoglavljenje bez veze.
Cak i ozbiljni kupci se prije zakace za oglase sa cijenom i opisom i ne salju PP.
 
zweitakt said:
volim ove opsežne i jasne oglase,samo treba stavit novce u dzep i otici po skuter(e)

pa kaj ti nije jasno, vidiš na slikama 2 zmrdana mopeda, zjahana i neservisirana

uzmi 2 soma kuna, odi izaberi koji je manje šuntav i vozi doma :mrgreen:




Srki
 
to more samo Injfi

ja ti mogu dat 4 pokemona za ovaj šuntavi plavi

Nabiguzichu, Mufjozu, Kitarovicha i Podjajachu-a :LOL:



Srki
 
Srki said:
to more samo Injfi

ja ti mogu dat 4 pokemona za ovaj šuntavi plavi

Nabiguzichu, Mufjozu, Kitarovicha i Podjajachu-a :LOL:



Srki

Sreca da vam je glavati u Splitu pa su tu samo nekolicina jelena sa priglupim komentarima !
 
Ili imate u kasici 1.243, 00 kn pa mozete procijeniti vrijednost moje pokretne imovine ?
Pa samo je jedan Bandit koji moze raditi procjenu mojih vozila ! Ostali kus !
Lovu na sunce pa raspravljamo o detaljima ko placa janjetinu !
 
Shtica said:
Ako me nešto interesira pošaljem p.p. onome tko prodaje, no ti se nemoj javljat jer takvima kao ti ne prodajem ništa !!!

takvi kao ja su ti svoje napisali,dobronamjerno naravno,i nisam se javio da kupim nego da ti olaksam prodaju