Beverly 250 akumulator

Kresimir-Ri

Member
Riknuo mi je akumulator na skuteru. Moze koja preporuka a da nije originalni jer sam ovog sta sad mijenjam kupio u ovlastenom servisu a nista ne valja jedva je godinu dana izdrzao. (garancija je 6 mj. :palacdolje:) zaboravio sam zapisati koji je polozaj klemi (mislim da je - lijevo a + desno) ako mi tko moze potvrditi!
Tko u nas drzi Yuasine akumulatore?
 
Kresimir-Ri said:
Riknuo mi je akumulator na skuteru. Moze koja preporuka a da nije originalni jer sam ovog sta sad mijenjam kupio u ovlastenom servisu a nista ne valja jedva je godinu dana izdrzao. (garancija je 6 mj. :palacdolje:) zaboravio sam zapisati koji je polozaj klemi (mislim da je - lijevo a + desno) ako mi tko moze potvrditi!
Tko u nas drzi Yuasine akumulatore?


Meni je traja isto manje od godine dana i kupim drugi i traje malo vise od godine. Kad se je drugi ispraznija onda sam ga napunija i traja je 3 miseca i onda sam ga opet napunija i traje vec 3 miseca a i jos ce(toplija vrimena).
Tako da bi ti preporucija da ga napunis a ne da kupujes drugi.
 
8 Ah pretpostavljam?

nek vas tješi da ja (iako u 1g i 2 mj nisam imao problema) imam još veći strah od akumulatora
vama je rab na dohvat ruke, a ja moram odvidati 20 vida da dođem do njega (doslovce 20)
 
liberty said:
8 Ah pretpostavljam?

nek vas tješi da ja (iako u 1g i 2 mj nisam imao problema) imam još veći strah od akumulatora
vama je rab na dohvat ruke, a ja moram odvidati 20 vida da dođem do njega (doslovce 20)
12 Ah smece samo takvo radio sve ok kad palim skut svaki dan. nisam ga palio 4 dana i ni zaverglat nije htio.
Danas kupujem od unibata CB 10L. Iskustva?
 
u mom fesu je akumulator od 2002, nikad nikakvih problema. uzmite si u top-motu ili rutingu akumulator za hondu. nikad nije skidan, niti odštekan s instalacije motora.
-makar ja mislim da to nema baš neke veze s akumulatorom, nego sa strujom, instalacijom i elektronikom u motoru...  :mrgreen: slični problemi kao u autima.
 
meni na beverlyu prvi akumulator, od 2003. nikad problema, samo redovito dolijevam vodu i ako ne vozim duže vrijeme skinem kleme i eventualno ako je jako hladno spremim ga doma (na sobnu temperaturu) i nikad problema  (y)
 
tema je jako stara ali i meni se javio problem sa akumulatorom.. do sada je u motoru bio neki RIDER CBTX12-BS.. a sad ne znam sta staviti.. jel da kupim u ovlastenom servisu neki suhi mi nude kazu da je dugotrajniji a i treba ga novog odma puniti i kosta sve zajedno neki 300kn.. molim neke preporuke od vas ko sta ima a da je zadovoljan  (y)
 
"suhi" je zakon,,,bar meni osobno,puno duze traje od obicnog,,nema nikakve kontrole,,,
 
Ja na bevu imam od 2006g samo skidam kad je vani -15...ove sam godine kupio Ctex pa sam ga malo napunio onako bez veze... jel mi nije pokazivo da steka... (y)
 
od kada mi je riknuo original akomulator na bevu koji je trahjao 5 god svake godine novi akomulator , sve sam probao ...one u gelu naj bolje i naj skuplje  i tako to  ali jedna sezona i "gecrkt"... ali evo druga sezona Exide akomulator je upalio onaj naj obicniji na kuselinu, mislim daje 9ah .. to je moje iskustvo . .. pozz iz Novog Sada . :?
 
danilons said:
od kada mi je riknuo original akomulator na bevu koji je trahjao 5 god svake godine novi akomulator , sve sam probao ...one u gelu naj bolje i naj skuplje  i tako to  ali jedna sezona i "gecrkt"... ali evo druga sezona Exide akomulator je upalio onaj naj obicniji na kuselinu, mislim daje 9ah .. to je moje iskustvo . .. pozz iz Novog Sada . :?
kupi piaggio akumulator 12Ah 12V...