beverly 250 trese

veliki

New member
kad pustim volan na oko 60km/h, počne lagano i onda sve jače tresti. kad se volan drži onda je sve ok.
šta bi to moglo biti, dali guma , utezi ili nešto treće?
hvala
 
Turbulencije sa onog ogavnog poštarskog vjetrobrana ( bar su mene zaj... da mi bev izgleda ko pošarski apn  :mrgreen:  )
Zanemari ili ugradi mali vjetrobran sa sporta tj. 400-tače  (y)
neće ti se to događati+izgleda bev 100x bolje ...
 
imam i mali vjetrobran, ali sad je gore onaj orginalni. Neki vele da bi to kao zezali utezi, ili gume. Nove gume su gore sava diamond ili tak nekak.
 
sve identično, sava diamond, mali vjetrobran  ;)  i sve 5
Zna zezati ako imaš kofer, ako ne, a smeta ti trešnja volana kada ga pustiš stavi sport vjetrobran i gasss
 
imam kofer, i mislim da je to radi njega. samo kad se volan drži onda je ok, a kad ga pustima onda pleše, i pri sporijoj vožnji malo mješa, pogotovo kod naglog kretanja.
di bi se dali kupiti malo teži utezi, da i to probam.
:021:
 
vec je bilo dosta puta ista rasprava u vezi toga,problem je u koferu
 
malaga said:
vec je bilo dosta puta ista rasprava u vezi toga,problem je u koferu

i koje je rješenje?
skinuti kofer i dalje bez njega, a treba mi  ;)
 
obicno se pri kupnji kofera isporucuju i tezi utezi....ti sad gore imas serijske-kromirane...gore bi trebao staviti crne koji su puno tezi i duzi od originala te oni u velikoj mjeri rijesavaju taj problem....takodjer postoji i varijanta gdje se duzim sarafom samo nadodaju na postojece utege...tezi utezi....uglavnom..trebalo bi potraziti druge... ;)
 
tražio sam malo po netu ali nisam nigdje našao.
zna neko i kolika ima je cijena i di ih kupiti?
 
veliki said:
tražio sam malo po netu ali nisam nigdje našao.
zna neko i kolika ima je cijena i di ih kupiti?

Ja sam imal sličan problem na Nexusu 250 i 52L koferu; nabavil sam si veće utege (te crne) i sad je sve 5+.
Inače, kupil sam ih u Moto Mondo-u u Zagrebu, 200 kn/setu.
Probaj kod bilo kojeg ovlaštenog servisa/distributera Piaggia/Aprilie/Gilere...