Bike kampovi u Hr

NOroad

Member
Postoje li kod nas kampovi isključivo za bikere?
 
Kod Poreca

http://www.bikerscamp.net/location-hr.html
 
MA-Zvone said:
Koliko ja znam ima u Vodicama a vlasništvo je nekog od članova MK Okit

Na brdu Okit iznad Vodica postoji moto kamp, koji  u stvari pruža puno više od onoga na što je večina motorista naviknula na raznim moto susretima, putovanjima, kampiranjima i sl..

Budući da sam ovaj tjedan tamo proveo nekoliko nezaboravnih dana, mislim da ovaj kamp zaslužuje daleko više pozornosti

IMG_2029.jpg


Odličan teren za kampiranje, mirno mjesto uz zvukove cvrčaka

IMG_2031.jpg


Sanitarni čvor

IMG_2035.jpg


Velika terasa za ugodno druženje

IMG_2039.jpg


IMG_2050.jpg




 
IMG_2198.jpg


IMG_2049.jpg


IMG_2085.jpg


IMG_2040.jpg
 
IMG_2091.jpg


Na raspolaganju posjetiteljima je i odlično opremljena kuhinja, sa svim potrebnim stvarima, tako da se mogu pripremati jela, ili organizirati veće ili manje fešte, i okupljanja

IMG_2082.jpg


IMG_2089.jpg


IMG_2217.jpg


IMG_2221.jpg




 
IMG_2195.jpg
 
Evo i lokacije kampa, potrebno je u samim Vodicama skrenuti s Jadranske magistrale, i krenuti cestom koja prolazi s istočne strane vrha (na kojem se izdaleka vidi crkva)









 
100one said:
Ja sam isto čuo od kolege koji je iz šibenika (kolege alfista) za taj kamp. Trebao ga posjetit ove godine, pa me izhebali na poslu  :(... Al još stignem doć u 9.mjesecu. Samo ne znam do kojeg datuma je kamp otvoren i dal negdje ima kakav kontakt i više informacija...

Kamp radi do 01.09., ali se može dogovoriti s vlasnikom i za svaki drugi termin, ukoliko se radi o grupi ljudi. Najbolje je nazvati Krešimira Skočića (vlasnika) na broj 091/5041936, i s njime se dogovoriti.
 
Pula, Twin Horn club house
odličan kamp za bikere u centru Pule.
više informacija na www.twinhorn.hr
 
Malo da apdejtam temu...
Jel se događa šta novo po pitanju kampova za motoriste u HR? Jel se otvorio kakav novi kamp?
Čisto me zanima..  :D
 
Planiram ove godine mali đir od recimo Rijeke do Splita u 10 dana pa me zanimaju kampovi na tom potezu , naravno bajkerski !
 
vidim da je ova tema i dalje mrtva, pa eto jel ima kakvih novosti u vezi bike kampova u našoj lijepoj 'Rvackoj ili stvarno i dalje ništa nema  :misli:
 
a sta ce vam bike kampovi..kome to triba?
al vam nije svejedno,ko da u svakom "obicnom"kampu nema bikera?..uvik se naleti na nekog za druzenje.. 8)
 
ma šta će vam kampovi, vlažne maramice, šator i vreća za spavanje  :mrgreen:
 
StatusQuo said:
ma šta će vam kampovi, vlažne maramice, šator i vreća za spavanje  :mrgreen:

hahah a i to šta kažeš  :LOL: