bikeri i dalje ginu

speed attack

Active member
crna serija se nastavlja.

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/357218/index.do
 
čital sam
jebo ga korado i 22 godine

naslov za novine

"ubojica u koradu usmrtio motoristu"
 
al i ovo me *ebe,
Motociklist, koji nije imao zaštitnu kacigu, preminuo je na mjestu nesreće
 
njegov izbor

al me više jebe ovo s koradom

zašto sad nema senzacionalizma ??????????
odgovor:

zato kaj motorista nije bil niš kriv :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
speed attack said:
al i ovo me *ebe,
Motociklist, koji nije imao zaštitnu kacigu, preminuo je na mjestu nesreće

Kaj oni misle da je imao kacigu korado nebi izletio u njegovu traku...ili da je kaciga svemocna i cuva od loma vratne kraljeznice???


Gledao sam dokumentarac o Manuel Fangu pricao je o Formuli i vremenu kad ni kacige nisu bile obavezne na GP utrkama rijetki vozaci koji su ih nosili smatrani su pitchikicama;))) (bolidi su i tada isli preko 200kmh)
 
speed attack said:
al i ovo me *ebe,
Motociklist, koji nije imao zaštitnu kacigu, preminuo je na mjestu nesreće

Uvijek se spominje samo ta kaciga.Mislim da bi trebalo spomenut i ostalu opremu koja ga je mogla spasiti(a koju vjerovatno nije imao - jakna,hlače,čizme...). Ja sam imao pad s motora u kojem bi vjerovatno teže stradao da nisam imao svu opremu koja mi je doslovce spasila kožu,a kacigom nisam uopće dotaknu tlo, al zato kožna jakna,kožne hlače i čizme najviše su me spasile.
Na motorima trebamo biti sigurni,a tek onda zgodni.
:biker:
 
Pouka:

Nemojte si kupit Kawasaki! Voznje na njima su smrtonosne! :nono:
 
Ninja said:
Mislis da je imao kacigu korado nebi izletio u njegovu traku...ili da je kaciga svemocna i cuva od loma vratne kraljeznice???

mislim da je kaciga minimum zastitne opreme kad sjedas na motor. eto, a ja sam jedan od onih koji i na +33 oblace kornjacu i kombinezon. jer ja rade smrdim po znoju i znam da sam ucinio sve da se zastitim.

a ovaj jadnik, mozda bi jos bio medu nama da je imao kacigu. nikad se nezna, al mozda bi
 
Vladek said:
speed attack said:
al i ovo me *ebe,
Motociklist, koji nije imao zaštitnu kacigu, preminuo je na mjestu nesreće

Uvijek se spominje samo ta kaciga.Mislim da bi trebalo spomenut i ostalu opremu koja ga je mogla spasiti(a koju vjerovatno nije imao - jakna,hlače,čizme...). Ja sam imao pad s motora u kojem bi vjerovatno teže stradao da nisam imao svu opremu koja mi je doslovce spasila kožu,a kacigom nisam uopće dotaknu tlo, al zato kožna jakna,kožne hlače i čizme najviše su me spasile.
Na motorima trebamo biti sigurni,a tek onda zgodni.
:biker:

u potpunosti se slazem
 
Vladek said:
speed attack said:
al i ovo me *ebe,
Motociklist, koji nije imao zaštitnu kacigu, preminuo je na mjestu nesreće

Uvijek se spominje samo ta kaciga.Mislim da bi trebalo spomenut i ostalu opremu koja ga je mogla spasiti(a koju vjerovatno nije imao - jakna,hlače,čizme...). Ja sam imao pad s motora u kojem bi vjerovatno teže stradao da nisam imao svu opremu koja mi je doslovce spasila kožu,a kacigom nisam uopće dotaknu tlo, al zato kožna jakna,kožne hlače i čizme najviše su me spasile.
Na motorima trebamo biti sigurni,a tek onda zgodni.
:biker:

Da mi je do sigurnosti nebi na motor nikad sjeo vec bi vozio samo SUV po mogucnosti americke proizvodnje
 
Svako gine kad mu je zapisano.
Niti prije niti poslje i imao kacigu ili ne.
 
stima. al ja cu i dalje u full opremi cekat taj dan.
 
Ninja said:
Svako gine kad mu je zapisano.
Niti prije niti poslje i imao kacigu ili ne.

ja cu se vozit u zavuju 40 a ne 140, pa ce mi bit zapisano nesto kasnije
valjda...

Uostalom, ljudi koji vjeruju u sudbinu i ta "zapisana" sranja
su ljudi koji su izgubili kontrolu nad vlastitim zivotom, i za sve
kriva manjak srece... jadno u svakom slucaju...
 
Ninja said:
Vladek said:
speed attack said:
al i ovo me *ebe,
Motociklist, koji nije imao zaštitnu kacigu, preminuo je na mjestu nesreće

Uvijek se spominje samo ta kaciga.Mislim da bi trebalo spomenut i ostalu opremu koja ga je mogla spasiti(a koju vjerovatno nije imao - jakna,hlače,čizme...). Ja sam imao pad s motora u kojem bi vjerovatno teže stradao da nisam imao svu opremu koja mi je doslovce spasila kožu,a kacigom nisam uopće dotaknu tlo, al zato kožna jakna,kožne hlače i čizme najviše su me spasile.
Na motorima trebamo biti sigurni,a tek onda zgodni.
:biker:

Da mi je do sigurnosti nebi na motor nikad sjeo vec bi vozio samo SUV po mogucnosti americke proizvodnje

A da probaš skok iz aviona bez padobrana, pa kaj će ti? Isto tako toplo preporučam ulazak u zavoje u što većoj brzini pri tom od opreme koristeći samo kupaće gaće.
 
Vladek said:
Isto tako toplo preporučam ulazak u zavoje u što većoj brzini pri tom od opreme koristeći samo kupaće gaće.


i condome :mrgreen:
 
To nije stvar novinara,to je ono sto mase puse...ozracje u drustvu je takvo da je ljudima zanimljivije reci vidis ti te motoriste opet jure i divljaju....koliko sam puta cula ono da je tip zasluzio jer sta uopce on ima radit na motoru...
TREBA IZVUCI SVE NESRECE OVE GODINE I NAPRAVITI STATISTIKU...tko je bio kriv,zasto...i da bilo bi dobro slikati mjesto prije "ciscenja" pa da se vidi stanje nasih CESATA...


Toliko ,zahvaljujem.... :mrgreen: