BIKERS NEW YEAR in TUZLA 29.12.2006.

Added to Calendar: 31-12-06

Jelena said:
namjerava reci "ne"...
e, i kakav je ustvari dogovor... evo polovica za sad pozitivno razmišlje povodom toga..  (y)
 
strasilo said:
e, i kakav je ustvari dogovor... evo polovica za sad pozitivno razmišlje povodom toga..  (y)

e pa to je vise nego odlicno! i nemoj ju naljutiti da ne pocne negativno razmisljati, hihi  :D
29. trebamo biti dole. a mi cemo se interno dogovoriti za detalje  (y) sta cemo obuc, frizura i to....
 
Jelena said:
e pa to je vise nego odlicno! i nemoj ju naljutiti da ne pocne negativno razmisljati, hihi  :D
29. trebamo biti dole. a mi cemo se interno dogovoriti za detalje  (y) sta cemo obuc, frizura i to....
pa ako povedete i mene, imate cjelovečernju maskotu...  8)
 
strasilo said:
pa ako povedete i mene, imate cjelovečernju maskotu...  8)

kako sad tebe....pa ivancicu ocemo ne tebe....
 
libero said:
kod  tebe  vazda  bezbroj  opcija  :mrgreen:
ajde valjda  macak  bude ok  do tada  (y)

upravo tako....  :wink:
mačak mi se baš i ne oporavlja kako sam očekivala.... :(
ipak, nadam se da se vidimo....  (y)
 
Ovako: prije nekih 2-3 tjedna za ovaj događaj u Tuzli rekao mi je prijatelj Guga i od tad planiram ići, naravno ukoliko me nešto gadno ne spriječi.... Mačak mi je već 10-ak dana bolestan, ima jaku upalu uha i nadam da će do tad biti bolje i da mogu otići bez brige....

Što se prijevoza tiče, hvala AnteK i demza što ste mislili na mene  :D  ali pošto je to tek za 9 dana, ni sama ne znam kako će mi se sve ostalo posložiti, sve u svemu, čujemo se....  :mrgreen:
 
ponesi mačka sasobom,ma bit če mačak ok  (y) :LOL:
 
r1 vtc said:
ponesi mačka sasobom,ma bit če mačak ok   (y) :LOL:

ne, nikako, on ne može nikuda.... ako ne ozdravi, možda i nađem nekoga da mi ga pričuva.....  :wink:

a i ti bi mogao razmisliti malo o odlasku u Tuzlu na feštu....  8)