bilo to, nekada davno.....

"Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka"...  (y)
 
Koja legenda!!!

Na elektroniku od 90 kubika i 9 konja po juznoj americi :biker: a za putesestvije i angazman po africi kapa do poda.
 
    garant nosi 2 rezervna tomosa među tim stvarima  :mrgreen:

  (y) (y) (y)
 
Tako se i danas putuje. Ne znam da li netko sa naših krajeva, ali stranci da. Ne jednom, sreo sam na našim cestama meni nepoznate tablice na motorićima na kojima mi ne bismo išli do prvog dućana, a oni natovareni i samo gass, to je život i avantura.  (y)
 
vladof said:
elektronic je pila  (y)
Išao ja nekada davno i sa 14-ticom u Novi vinodolski na kupanje.  :wink:
 
Meni je veći gušt bio kad sam se vozio na apn 40 50 km/h,u brdo ide 10-20,kad ide auto mičeš se sa strane i nigdje ti se ne žuri,sad sa ovim novim motorima samo gas gas
 
modus15 said:
Meni je veći gušt bio kad sam se vozio na apn 40 50 km/h,u brdo ide 10-20,kad ide auto mičeš se sa strane i nigdje ti se ne žuri,sad sa ovim novim motorima samo gas gas
(y)
Nećeš vjerovat al u zadnjih 10god nisam ni jednom otišao na kupanje na motoru.
 
skuco said:
Išao ja nekada davno i sa 14-ticom u Novi vinodolski na kupanje.  :wink:
i ja sam se navozil s njom par desetaka tisuca km. ali ne tak duge ture
 
Doc Luka said:
Što  je  broj  kubika  manji  do  je  avantura  veća   (y)


i veće zadovoljstvo..... (y)


kada ovo vidim, ljudi danas neznaju putovati.....baš kako je netko dodao, brine ga jel motor od 1000cc dovoljan.....prije su ljudi više kužili u motore, bili su bolje potkovani znanjem i iskustvom, danas sve odrađuju servisi.....
 
Jedne od mojih najboljih vozackih uspomena su sa tudjeg APN-ca. Ili remenjola  :misli:

Sad treba malo pricekati da nas prozovu jugonostalgicarima...