Bio netko na MotoGP u Mugellu prosle godine ?

Marko

Member
Pozdrav !
:)

Imam ideju ic ove godine na utrku u Mugellu,pogledao na sajtu MotGP-ja i nasao neki info.
Poslao i mail upita ali za sad nis.
Kupio bi karte on-line.

Isao bi motorom,iz Rijeke.

Ako je netko bio prosle godine savjet uvijek dobro dodje.
:mrgreen:

Unaprijed hvala,
(y)


Marko
 
Imaš pod putovanja temu 3.6. Mugello sa drugim povratkom kući. Idemo matej i ja ove godine, pa si pogledaj što je matej napisao i ako ti se sviđa možeš se priključiti.
 
Bio sam ja s autom. Karte naručio preko neta, došle za tjedan dana preko fedexa na kućnu adresu. Mada imaš i tamo karata za kupit, ovisi za koju tribinu. Ducati ima svoju i ta je valjda doživotno zakupljena, gužva je je**na  al najbolja mjesta su ti na livadi na brdu gdje se sve vidi, a karta najjeftinija. Ja sam uzeo tribinu gdje je bio yamaha i rossi fan club, ali puno bolje se vidi s livade, dofuraš si deku neku i uživaš. Jednini problem je gužva, i ako misliš stić na trku planiraj krenut barem sat i pol prije prema stazi od mjesta gdje ćeš boravit (mi smo u firenzi boravili). Poslat ću ti slike neke gdje ti je najbolje sjedit ako hoćeš i da vidiš koja je to gužva. A da ne pričam da smo od izlaska sa staze 30km autoputa prešli za 8 sati! I tu sliku ti mogu pokazat, ljudi su stajali na autoputu i šetali. Ajde, s motorom se još nekako možeš provuć, ali ni to ti neće bit lako pošto ima motora valjda ko u cijeloj HRV...
 
Mislim da je SuzaFan bio.....  :misli: Potraži njegove postove.