bio u engleskoj

tomee

New member
i nemrem se otet dojmu kako paze na motoriste vozači ostalih vozila
na svakom raskršću sa cestom prvenstva prolaza postoji plakat -poster "pazite na motoriste kod uključivanja u promet "


i uglavnom nemrem verovat :shock:
 
al ovo i nisu plakati to su više znakovi ko ono kad cirkus dolazi u grad

AL NA SVAKOM RASKRŠĆU??

(y)
 
nije to samo do države, motoristi su tamo jako dobro organizirani i znaju se izboriti za svoja prava. pratim pomalo mcn i vidim da svako malo protestiraju protiv nečega i stalno su prisutni u nekim akcijama. naravno da se onda i više pažnje obrati na njih.
 
pisali su periciju da vozaci kamijona a i ostali nepune tank do vrha radi naftnih mrlja i usplili su......
a mi ode se nemozemo ni izborit za nizu cestarinu za auto-cestu :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
kad smo nesložni
 
To znači da ipak ima ponekih (rijetkih :mrgreen:) dobrih stvari u toj Europi?  :misli:
 
Englezi,su ipak,gospoda,te se tako ponašaju i prema sudionicima u prometu.
S time da su jako financijski osviješteni i znaju da im je jeftinije dati 1000 € za plakate nego utrošiti 10000 € za nečije liječenje ili sprovod,i onda da taj koji ne pogine ili ostane invalid radi još 20-30-40 godina.
I tako bi trebali svi mi razmišljati,jer najjednostavnije je stisnuti gas i periii..

Nego,Tomee si donio kaj čaja? :mrgreen:
 
sama kultura engleskih vozača je drugačija nego kod nas. tu kod nas vrijedi ko je jači taj ima prednost.svi misle "pa manji je nek se on makne".čak neki kod nas (čitaj stari dedeki) ne smatraju motor kao prevozno sredstvo nego kao smetalo na cesti.
 
niksa said:
kako si se prisilio vozit ljevom stranom?  (ok.. znam da i po hrvatskoj cesto vozis ljevom... ali ipak  :mrgreen: )

bila je frka na prva dva kružna toka  :misli: :mrgreen:

a onda samo gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas 8)