BJELOVAR 7.5. Brzinci, supermoto, mz kup, tomos kup.

BLADERIDER

New member
Sve piše u naslovu. Tko dolazi?
Ja ako se ništ ne pošemeri vozim tomos kup, crni APN6, 89 broj.
Pa se javite.
 
Sasa MK Motori said:
Ja ako se nista ne zakomplicira na op. stolu, dolazim sepajuci ili na stakama  :(
Nadam se da će sve dobro proć (y) i da se vidimo.
 
SASA ONDA TI I JA IMAMO UTKU NA STAKAMA,SAMO DAJ NABAVI NEKE KAJ DOBRO IDU JER SAM JA VEC UTRENIRAN  :LOL:
SRETNO NA STOLU
 
A jeste li vidjeli sto novu foru, a vozaci sve trpe i prihvacaju?!  :LOL:

Ako se ne dodje na tehnicki u subotu mora se platiti dodatnih 200 kn za tehnicki u nedjelju... e sad svatko bi trebao samo zbog tehnickog ici vec u subotu i traziti spavanje i ostalo... da li je ovaj postupak uzrokovan od strane turisticke zajednice grada Bjelovara?! :wink:

A cak niti startnina nije kako je bila dogovorena na sastancima (200 kn) vec je ipak 300kn, ali zato nisu mogli dovesti oldtimere jer oni ne bi pristali... izgleda da su oldtimeri dosljedni svojim stavovima...  :misli:
 
maverick said:
A jeste li vidjeli sto novu foru, a vozaci sve trpe i prihvacaju?!  :LOL:

Ako se ne dodje na tehnicki u subotu mora se platiti dodatnih 200 kn za tehnicki u nedjelju... e sad svatko bi trebao samo zbog tehnickog ici vec u subotu i traziti spavanje i ostalo... da li je ovaj postupak uzrokovan od strane turisticke zajednice grada Bjelovara?! :wink:

A cak niti startnina nije kako je bila dogovorena na sastancima (200 kn) vec je ipak 300kn, ali zato nisu mogli dovesti oldtimere jer oni ne bi pristali... izgleda da su oldtimeri dosljedni svojim stavovima...  :misli:

daj nemoj zezati... pa koje su to gluposti za tehnički...?!?! to sam i ja nešto čuo tako ali sam mislio da je neko provalil glupost... budem ja provjerio pa ti javim ako ne saznate točno...  (y)
t
 
maverick said:
A jeste li vidjeli sto novu foru, a vozaci sve trpe i prihvacaju?!  :LOL:

Ako se ne dodje na tehnicki u subotu mora se platiti dodatnih 200 kn za tehnicki u nedjelju... e sad svatko bi trebao samo zbog tehnickog ici vec u subotu i traziti spavanje i ostalo... da li je ovaj postupak uzrokovan od strane turisticke zajednice grada Bjelovara?! :wink:

A cak niti startnina nije kako je bila dogovorena na sastancima (200 kn) vec je ipak 300kn, ali zato nisu mogli dovesti oldtimere jer oni ne bi pristali... izgleda da su oldtimeri dosljedni svojim stavovima...  :misli:
a kao nešta je rečeno kad sam bio u klubu kad su to pričali da će nam se u subotu osigurat slobodan trening, al od toga vjerovatno ništa


59 said:
SASA ONDA TI I JA IMAMO UTKU NA STAKAMA,SAMO DAJ NABAVI NEKE KAJ DOBRO IDU JER SAM JA VEC UTRENIRAN  :LOL:
SRETNO NA STOLU
ti letiš na štakama,ak budeš tak jurio i na motoru onda smo nahebali (y)
 
AJDE MATO NE BRINI ZA MOJE JURENJE.
NEGO KAJ SE TICE OVOG LUDOG PRAVILA U BJELOVARU ZA TEHNICKI MALO MI JE TO GLUPO I OPET NAS NEKO PRAVI BUDALAMA.MPZDA BI BILO NAJBOLJE DA SI VOZE SAMI.JEDNOM IM TREBA POKAZAT ZUBE DA NAS POCNU CJENIT.
 
Ja sam odavno uvukao zube, jer nikada nisam imao s kim gristi. Bojim se da vam bude i dalje tako. Kako se neki dogovore, tako će vozači morati plaćati. Katastrofa! Ali, to je stara, potrošena tema.
Da ga samo vidim, tko će me sada sa Smartom pokušati rušiti na tehničkom!  :mrgreen: :mrgreen:
 
maverick said:
A jeste li vidjeli sto novu foru, a vozaci sve trpe i prihvacaju?!  :LOL:
  :misli:
trebali bi se mi brzinci malo pobunit i ne vozit, tamo letimo i možemo se strgat i još im moramo platit,šta nam organizator to ne riješi, kak SM, kroseri nemaju startninu ,jedino mi plaćamo startninu, i uveli su nam kazne za briefing koja se svaki put povećava i još ovo da treba doć u subotu, budem si uzo šator i tam ga u parku složio

2maverick:vozim i vašu klasu pa ću vas sve ćerat ispred sebe :mrgreen:
 
Mozda bi se zaista mogli organizirati i reci vec jednom:

DOSTA! Pa sta mislite tko smo da nas mozete zaj. na svakom koraku... !!

Ako je ovako krenulo onda zaista nemam riječi... do kada ćemo sve trpiti.. ekipa sacuvajmo nase dostojanstvo! :shock:
 
Uh, to će biti teško!!!    Ali izvedivo.

                            (idem si oprati Smarta)
 
maverick said:
Mozda bi se zaista mogli organizirati i reci vec jednom:

DOSTA! Pa sta mislite tko smo da nas mozete zaj. na svakom koraku... !!

Ako je ovako krenulo onda zaista nemam riječi... do kada ćemo sve trpiti.. ekipa sacuvajmo nase dostojanstvo! :shock:
ja sam za,ali većini ih bude svejedno i neće htjet ništa poduzet
 
Evo , i ja stajem na našu stranu , koji kurac treba i subotu dolazit , a bome i koji kurac treba ta startnina , pa za životinje gledat u cirkusu se isto plača , kaj bi mi majmuni trebali plačat da nas gledaju ??? 

Eto ja sam "za" da svi dojdemo u nedelju na tehnički , ne platimo kazne  i probamo tu startninu sjebat !!!
 
Ovo mi nije jasno :misli: .Kud vas pljačkaju sa startninom,sad još i dan ranije na tehnički.Jesu možda osigurali spavanje,kad već moraš doć dan ranije?Toga kod nas u crossu nema.Ima jedna odredba koja nalaže da se uplati 200kn,ali samo ako nije prijava organizatoru došla na vrijeme,prema roku u Posebnom pravilniku.Do ove godine se čak dobivala naknada prema plasmanu.Nije to bilo ne znam koliko,al veseli (y) .Ovo je stvarno previše :palacdolje: :palacdolje: .Dođite svi u nedjelju,pa se nek misle hoće li vas primit na trku,ili je neće biti.Da se razmemo,ja sam sportski funkcioner,a ne vozač,ali ovo je bezobrazno.Bok.
 
JA NECU MOC VOZIT JER SAM SLOMLJEN AL AK SE DOGOVORIMO JA DOLAZIM SA MOTOROM PA NAS IMA VISE.
PS NA SASTAKU U PRVOM MJESECU SU MOLILI DA DODJEMO VOZIT,I SASA ZNA BIO JE TAMO I SVE SU OBECAVALI PITALI STA NAM TREBA  A SAD NAM NABIJU STARTNINE I KAZNE ZA TEHNICKI.
HVALA GOSPODI IZ BJELOVARA AL TO NAM STVARNO NETREBA
 
101 said:
...pa za životinje gledat u cirkusu se isto plača , kaj bi mi majmuni trebali plačat da nas gledaju ??? 

Gle Vuhec, dolazimo Cigi, Damir, ja... i dobro bi nam došla neka lovica za klopu. Prema tome, pokrite se ušima kao i uvijek do sada i platite nam da vas gledamo! :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Gle Vuhec, dolazimo Cigi, Damir, ja... i dobro bi nam došla neka lovica za klopu. Prema tome, pokrite se ušima kao i uvijek do sada i platite nam da vas gledamo! :mrgreen: :mrgreen:
super ti je avatar
:rofl:
(y) :LOL:
VRIIŠT