Bjelovar PH

Gigo

Active member
Samo za info!!
Sutra se održavaju utrke Prvenstva Hrvatske u cestovnim moto utrkama u Bjelovaru!Sve discipline će biti prisutne!!!Brzinci,supermoto i oldtimeri!
Start utrka je najavljen za 14 h pa ako ste u prilici dođite popratiti i tu manifestaciju!

Za MK ''Motori'' će nastupiti 2 brzinca i 6 oldtimera vozača!!
Očekujemo da ćemo poboljšati rezultat od zadnje utrke u Novoj Rači u kojoj smo osvojili uz jedno 1.,2.,6, mj. odlično 2.mj. u poretku klubova i 2. mjesto u poretku timova!! :mrgreen: !

Vidimo se u BJELOVARU!! :D
 
Gigo said:
Samo za info!!
Sutra se održavaju utrke Prvenstva Hrvatske u cestovnim moto utrkama u Bjelovaru!Sve discipline će biti prisutne!!!Brzinci,supermoto i oldtimeri!
Start utrka je najavljen za 14 h pa ako ste u prilici dođite popratiti i tu manifestaciju!

Za MK ''Motori'' će nastupiti 2 brzinca i 6 oldtimera vozača!!
Očekujemo da ćemo poboljšati rezultat od zadnje utrke u Novoj Rači u kojoj smo osvojili uz jedno 1.,2.,6, mj. odlično 2.mj. u poretku klubova i 2. mjesto u poretku timova!! :mrgreen: !

Vidimo se u BJELOVARU!! :D


a nema skutera nažalost... valjda ih nisu mogli ubacit kad ima već tolko disciplina jer prije su bili....
 
Danas oko 10 - 10:30 krečem iz Pit Stopa put Bjelovara. Ako je još netko za, okupljanje je od 09:30, jutarnja kavica...i gas :roll:
 
Kak je bilo ko je pobjedio, koj su naši bili u utrci, itd itd ajmo izvještaj s sljikama, brzo brzo hop hop hop :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Prvo čestitke rookie 101


Bilo je tu svakakvih motora...a je mi poznat :mrgreen:


Naravno, bilo je i onih koje daju...DAVAČICA :mrgreen:

to je spoxovo područje

Jedna naša mlada nada...


..a sad ko je ovaj...nemam pojma...liči mi na pucača :mrgreen:


Konačno oldtimeri na stazi...i na motorima :mrgreen:


To je onaj mali kaj stalno podmeće svoje prste pod tuđe noge dok izlazi iz birtije :mrgreen:


Mislim da tu natpis nije potreban...sve mu piše na kombinezonu


Ovo je onaj kaj je Opet bil drugi...iza onog gore kaj je bil prvi a kojemu sve piše na kombinezonu :mrgreen:


I zadnji...ali samo u ovom postu :mrgreen: onaj mali kojeg sam vidio na Grobniku...onaj koji obečaje krugove po Grobniku...


Ostale fotke...a kaj vas brige :mrgreen:
 
daj ti sam slike slične onoj trećoj po redu, kaj nas briga za ove koj se ganjaju po ulicama NjuJorka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
To je onaj mali kaj stalno podmeće svoje prste pod tuđe noge dok izlazi iz birtije :mrgreen:


U zadnje vrijeme je to počel i na stazama delat :mrgreen: :mrgreen:
 
:cool: OLDTIMERI-MCK NOVA RAČA PRVO mjesto, vjerojatno smo najbolji u gradskim utrkama, ali doći će i grobnik a mi selaki se znamo sam po ćoškima pelati- mi ti se tam zgubimo- nema putokaza :mrgreen: :cool: :cry:
 
A j..a dešava se i najboljima!! :oops: :(
Morti ste slabo i tiho navijali! :mrgreen: valjda kaj ste stalno po birtijama!
Srećom sljedeće staze(Požega i Grobnik) su 100% kvalitetnije od ovih klizališta u gradovima!!
Pa će valjda se i sreća okrenut u moju korist za isto toliko!! :D
 


...box brzinaca mk motori (Kezić, Zrinić)



...startne pozicije brzinaca mk motori (11, 13)



...navlačenje kože pred trening



...a boga mi bilo je pretoplo bez imalo vjetra



...ovako je nekako završilo



...gotovo je, pakiranje za povratak
 
Gigo i drugari,žal mi je kaj nisam bil!Morti ne bi opal Gigo da sam navijal.Ali dolazim na slijedeću utrku 100%!